Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalkuvásból kialakult kapcsolatok minősége milyen lehet?

Figyelt kérdés
Durva példa: Te sem vagy Angelina Jolie, én sem vagyok Brad Pitt, mit van mit tenni.. Najó ez csak egy példa volt, most van kiszemeltem egy nő aki igazából nem túlzottan vonzott régebben, most egy kicsit kezd, és ő sem a magamfajta férfiakról álmodott leánykorában. Anyagi helyzetben, külsőre, életvitelben nagyjából passzolunk, de nincs az a szenvedélyes tűz köztünk, lehet ennek jó vége?
2013. ápr. 17. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.
2013. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer nem fel kell ébredni az álomból? Nem vágyhatok Miss Slovakia nőkre, és ő sem álmodozhat tudomisén kiről, nem?
2013. ápr. 17. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tökéletes külső értelmes embert egy adott koron túl már nem hoz lázba, szerintem...Ellenben ha szerelmes vagy, akkor a másik minden esendőségével, mások számára idegesítő szokásaival/tulajdonságaival/hibáival együtt tökéletes számodra, de legalábbis tojsz ezekre magasról, mert szereted, és vele akarod leélni az életed.

Nekem az kurv@ra kevés lenne, hogy pontos számítások szerint kb. egy szinten vagyunk minden téren, és senkit nem ér "kár" a kapcsolatban. Holott dehogynem, az ilyen "kapcsolat" lelkileg megnyomorít csak, de boldoggá soha nem tesz, ez biztos.

2013. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. mindenki megalkuvásból/pénzért/manipuláció révén/menekülésből/kényszrből házasodott - ebből lettem én.


Szerintem ez elég indok arra, hogy SENKI ne jöjjön össze megalkuvásból mert annak eredménye egy újabb torzszülött lesz.

2013. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Missi_Key ***** válasza:

a szerelem csak egy dologban tér el a legjobb barátságtól és ez a sex.


ha nem kívánod, minek dugod? legyetek csak legjobb barátok, szövetségesek, tudomisén, de dugni azzal szokás aki felizgat, mint férfit/nőt.

2013. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de dugni azzal szokás aki felizgat, mint férfit/nőt."


Na ja, de találni egy olyat akinek viszont Te jössz be ilyen tére - igen alacsony esélye van.

2013. ápr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Tapasztalatból mondom, lehet jó vége.

Az én kapcsolatom is megalkuvásból indult, pocsék volt az előző, szerelmen alapuló kapcsolatom (elmúlt a szerelem), utáltam az egészet, látni se nagyon bírtam. Szakítani nem tudtam, mert nem volt munkám, nem tudtam volna egyedül fenntartani magam.

Aztán jött a párom, ugyan soha nem egy alacsony, kopasz, csúnya pasiról álmodtam, de először csak annyi volt, hogy jó volt valakivel beszélgetni. Ő se olyan csajról álmodott, mint én, rengeteg pluszt szedtem ugyanis fel. De azért csak összehoztunk egy randit, és szexeltünk egy jót. Nem is a másik volt a lényeg, egyszerűen neki nem volt partnere és hiánya volt, én meg nem bírtam már a barátommal szexelni, mert már a látványától is görcsbe rándult a gyomrom.


Summa summárum szakítottam, összejöttünk, és jobb híján oda is költöztem hozzá. Hát nem volt egyszerű. Pontosan tudtuk, hogy nem vagyunk szerelmesek, és ez amolyan "ha nincs ló, a szamár is jó" kapcsolat. Néhány hónap után, amikor elmúlt a szex újdonsága és drasztikusan csökkent az együttléteink száma, nem sokon múlt, hogy szétmenjünk. De egyikünk se mert szakítani.


Aztán teltek a hónapok, és mostanában azt veszem észre, hogy egyre jobban szeretjük egymást. Este lesek ki az ablakon, alig várom, mikor parkol már le a ház elé. Amikor belép, rögtön engem keres. Nem tudok úgy elmenni mellette, hogy legalább a derekam ne simítsa végig. Egyre gyakrabban kívánjuk meg egymást.

Nála ráadásul kiderült, hogy alapvetően jó bizniszt csinált: amióta érzem a szeretetét, boldogabb és sokkal-sokkal szebb vagyok (igaz a mondás, miszerint a nő akkor szép, ha szeretik!) A depresszióm elmúltával pedig a kilók is megindultak lefelé.

Én mondjuk túl sok mindenre nem számíthatok, ő nem lesz se magasabb, se szebb. De nő vagyok, nem is különösebben érdekel.


Végső soron ha minden így megy tovább, olyan kapcsolatunk lehet, amiben egy-két év után alakul ki a szenvedélyes tűz. Mindent összevetve nem hangzik rosszul. Talán még az is lehet, hogy így tartósabb marad.

2013. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!