Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kapcsolatok. Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolatok. Két fiú. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

volt egy bő egy éves kapcsolatom, de nagyon sokat veszekedtünk már a semmin is.

időközben belépett ez a másik fiú is. és nagyon is tetszik nekem, csak épp messze lakik és annyira még nem ismerem.

a 'pasim' meg most újból elkezdett könyörögni, h próbáljuk meg újra.. miután ő is többször akart szakítani..

én szeretem, de már nagyon nem működött és fogalmam sincs:(

az eszem szerint megpróbálnám mert leeht tényleg megérdemelnénk, de szívem szerint.. nagyon vonz az a másik srác is..


2010. szept. 3. 21:01
 1/9 anonim válasza:
Szia szerintem semmiféleképpen se békülj ki a régi barátoddal, nem működött már nem is fog szerintem.., és adj esélyt a másik fiúnak én a helyedben így döntenék:)
2010. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de egy év az egy év=/ a sok emlék a tervek.. stb

és 90 km meg nem lehet h túl nagy táv?

2010. szept. 3. 21:25
 3/9 anonim válasza:
szerintem ne békülj ki vele..tapasztalat..sose javulnak meg..ne vesztegesd rá az idödet..ismerkedj inkább
2010. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed nem működik, akkor lehet, hogy nincs is értelme békülni. úgysem fog egy pillanat alatt minden megváltozni. tapasztalatból mondom, hogy nem igazán szoktak változni :S

lehet jót tenne neked, ha most egy kicsit csak ismerkednél.

2010. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipöben jártam a barátnömmel 3 év után. Szerintem meg ha szereted le kell ülni és meg kell beszélni h miért is nem megy mik azok amiken lehetne változtatni.Mi ezt tettük és már eggyütt vagyunk 7 éve és mi vagyunk a legboldogabb pár a világon:)
2010. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tök ugyanilyen helyzetben vagyok. Én kibékültem vele. :)
2010. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90 km. nem sok, busszal is max másfél óra, nem vészes.(: és szerintem se békülj ki vele, próbáld meg a másik sráccal.(:
2010. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha látsz rá esélyt, akkor békülj ki a korábbi pasiddal, de ha bizonytalan vagy, akkor a helyedben a másik sráccal próbálkoznék. most kezdd el elfelejteni a volt pasidat, mert később nehezebb lesz. így meg hamarabb túl leszel rajta. :) ;)
2010. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xyu ***** válasza:
szerintem hagyd ott a régit meg az ujat is XD
2010. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!