Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve együtt vagyunk.Az utóbbi hónapokban csak veszekedtünk. Emellett vannak nagyon jó dolgaink.Évek óta gondjai vannak a családjával és ez most nagyon megviseli őt.Ha kicsit is felidegesíti magát elkezd csapkodni meg ilyenek.Szinte már félek tőle.Persze rám nem emelt kezet de még is.Tudom min megy keresztül,de ez még sem fer,hogy ezért engem büntet.Folyton engem okol mindenért és csapkod.Már meg sem akar csókolni,ha igen akkor is elintézi egy jelentéktelen kis csókkal ami egyáltalán nem olyan mint régen.Nem kéne magára hagyjam ilyen időszakban de már én sem bírom.Mit tegyek?
2013. máj. 1. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondjuk , hogy szakíts akkor megteszed?
2013. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt minek tőlünk kérdezed? Neked kell tudnod mit csinálsz.
2013. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lemaradt: Nem, nem fogsz szakítani mert nem mersze és inkább szenvedni fogsz egy problémás kapcsolatban mert ostoba vagy.
2013. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szakíts ha bírsz!

(...)


kit kivánsz?


Az adj király katonát című játék befejezése :D

2013. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy ezt en irtam. Az en fium is detto ilyen. Csak ot a suliba jarok cseszegetik. De a tortenet ugyan ez. Ma megmondtam neki hogy ha nem hagyja abba a hisztit szunet. Azutam 5 SMSem jott tole hogy bocsanatot ker. Probald meg megbeszelni de ha nem megy akkor mond ezt neki.
2013. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit akarsz. De tudod mit, ma nagyon rendes leszek, és használom az agyamat, ha már neked nem megy. Szakíts.
2013. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipli van.
2013. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen gondjai vannak a családjával?

Amúgy ez furcsa. Ha egy csávóról írják, hogy gondjai vannak, jönnek a szakíts válaszok, de ha egy csajnak vannak gondjai, akkor meg jönnek a segíts a csajon válaszok...

Te tudod, mennyire szeretitek egymást, milyen erős a kapcsolat. Próbálj segíteni szerintem

2013. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!