Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak Vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt,de 2 hónapja elkezdett linkeskedni.

Éjszakánként kimarad,hajnali 3kor ér haza .. nem indokolja meg.

Több időt szán a barátaira mint rám,én pedig itthon ülve várom hogy hogy jöjjön vagy jelentkezzen.

Az ígéreteit nem tartja be...

Sokat veszekszünk emiatt.

És úgy érzem csak azért van már velem,hogy a barátainak felvágjon velem és ne legyen neki ciki ha szakítunk.

Nem tudom mit tehetnék:)


2013. ápr. 28. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,kívülről nagyon úgy tűnik, hogy eléggé elhanyagol. Bár én féltékenykednék is kitudja kikkel ismerkedik esténként, te miért nem mész vele ???
2013. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán! Lapátra vele!
2013. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyen mi lenne 20 év házasság után? Menekülj!!
2013. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja hát nem hív..;)

Sehova..

Suliba együtt járunk,eljátssza a hős szerelmest de azon kívül semmi..kerülni a kettesben levést.

2013. ápr. 28. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Higgadtan megbeszélném vele.. Kb. úgy kezdeném a mondókámat (nyugodt hangon): "úgy érzem, hogy a kapcsolatunknak sok értelme már nincsen.. Úgy érzem magam, mint akit szögre akasztasz, és néha leporolsz.. és ezen mindenképp változtatni szeretnék." A reakciók után eldönteném, hogy hogyan tovább.

Sok sikert kívánok neked. Kitartás!

2013. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem éri meg rá pazarolni a drága idődet hidd el !!!

Sokkal jobb pasik vannak nála:P

2013. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

miért is vagy vele? 4 hónap után ilyen lett, most ezt csinálod 2 hónapja,

szakítsál és keressél olyat aki szeret N

2013. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy pasi akkor jön, akkor jelentkezik, ha jól érzi magát VELED..

Könnyű a másikat okolni, de én feltenném a kérdést magamnak: "mit teszek azért, hogy jól érezze magát, és inkább velem akarjon lenni.." valamint azt is: "tettem valamit, ami miatt inkább másokkal van?" Őszinteség után lehet másképp látnád a dolgokat.

2013. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!