Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak-e vele vagy sem?

Figyelt kérdés

3 hete együtt vagyok egy fiuval aki 1 évvel idösebb nállam. Az elején ugy éreztem ha majd együtt leszünk semmi nem álhat közénk. De ez változott. A legjobb barátja nagyon megtetszett nekem ugy pár napja, aki teljesen az ellentéte az én fiumnak. Várjak-e vagy szakitsak vele?

Ezt nem azért irtam ki hogy olyan válaszokat kapja "ha ezt ide irtad nem is számit neked sokat" vagy hasonlo, csak minden tanácsra szükségem van...


2013. ápr. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy nem rég estél át egy nagyobb szerelmi drámán? Ilyenkor fordolhat az elö, hogy egy két kedves szótól elolvadsz és nem nézed meg alaposabban kifel jösz össze és utközben rájössz, hogy vannak jobbak.


verzio 2:

mivel fiatal a kapcsoalt lehettséges, hogy rég nem volt már pasid és ez az idegen érzés keritett hatalmába, hogy mostmár azért nem lehet olyan tág a látomezöd és a tidatalattid igy reagálja le, hogy mindenki tetszik neked. :)

2013. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem dugjál mind a kettővel szimultánba, nektek csajoknak ez megy, és ne avasd be őket, szopass tettekkel, ha testi szerved nincs hozzá..! :)))
2013. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 diakecske válasza:

Szerintem olvasd el a "Leszármazott" című könyve.

Abban megtalálod a válasz. Pont ilyesmiről szól.

2013. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. hozzászolo: Decemberben estem tul egy hatalmas csalodáson. Az volt az elsö "komoly" kapcsolatom. De most mit tehetnék.

3. hozzászolo: nekem nincs nagyon idöm könyvet olvasni, szoval beavatnál? :D

2013. ápr. 18. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 14:59

akkor viszont lehet, hogy az én feltevésem igaz, és ez a srác csak "menekülés" volt abbol a mélabú érzésből... :)

2013. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hete?


Ez nem nagy kapcsolat, inkább hagyd ott, ha már másért vagy oda.

2013. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!