Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vele igaz? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele igaz? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom.Gondoltam letesztelem(sose tettem ilyet barátnőm kezdte el).Csináltunk egy kamu facebookot és abból írtunk neki,hogy egy futó kalandba benne lenne-e.Éreztem,hogy igent akar mondani de nem mer.Késöbb én kicsit felhúztam az agyt(izgatóbb dolgokat írtam a saját facebookomból) és mikor éreztem,hogy érdekeltté vált,újra a kamu facebookból írtam.Ekkor már simán bele ment holnapra beszéltünk meg időpontot. Nemtudom ,hogy ezek után lenne-e értelme folytatni. Szinte megszakad a szívem,amiket írt. ÉS MINDEZT MÁR FACEBOOKON. Szóval legyen vége,nem?

2013. ápr. 11. 19:42
 1/8 anonim válasza:
de kedvesek vagytok! :D hát szerintem hagyd
2013. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
Soha, soha soha ne házasodj meg!
2013. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezzel csak magaddal csesztél ki, mert a faszit nem fogod otthagyni, de igy az egész még vele eltöntendő pár hónapot, max 2 évet féltékenységi rohamokkal fogod tölteni.


Megérte?


Ha nyugton maradtál volna-bölcsebb lettél volna.

2013. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, mennyi idősek vagytok? :) egyébként igen ejtsd :)
2013. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem az a tipusú ember vagy aki lép addig mig érdekében áll, addig maradni fogsz.
2013. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xenon2 válasza:
A helyedben biztos találkozót beszélnék meg vele, hogy pofára essen.:D De én elég féltékeny típus vagyok. Én biztosan szakítanák vele.
2013. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudnám eltűrni a pasimtól, akárhogy is szeretném. Ez olyan mértékben megalázó rád nézve, hogy szavakat nem találok rá. Hagyd a pibe! Ezek szerint simán megcsalna.
2013. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

19 éves én 18 ...

És érdekes....

Nekem írja a szövegeit,hogy szeret BÍZZAK BENNE SOSEM HAZUDNA...

Viszont a másik facebooknak(bartnőmnek) hogy így meg úgy magáévá teszi.

Holnapra van megbeszélve találkozó,kíváncsi leszek mit reagál.

2013. ápr. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!