Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy megszoktam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogság Bár kérdése:

Szerelem vagy megszoktam a szeretete? Elmúlik az első igaz szerelem? Szakítsak?

Figyelt kérdés
már 9.éve ismerem és tudom, hogy Ő az komoly kapcsolat 7 és fél éve 1 éve összeköltöztünk távol a szülőfalunktól. Mostanában hazudik, hogy hol járt és mit csinált... Nem lány van, mert az egyértelművé tenne nekem is döntést... Hihetetlenül szeret ezt tudom, de mégis megváltozott valami, mert nem őszinte csak ha már elé állok és elmondom, hogy tudok mindent. Ekkor Ő, hogy sajnálja meg hülye volt, de szeret és csak velem van jövője. Mindeddig én is így gondoltam. De hogy szeretem az tuti meg szerelmes is vagyok de a sok csalódás( amit eleinte nyugodtan, higgadtan megbeszéltünk) megváltoztatott engem is. Nem tudom, hogy szakítsak-e vagy megjavítsam, de lehet abba én mennék tönkre. Elvesztem!!! Már magamat sem ismerem...

2013. ápr. 24. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy szereted e? Azt csak te tudod igazán. Ha már vágyakozol más után, esetleg megfordul a fejedben, hogy az előtted sétáló aki éppen tetszik akár rá is mennél akkor nagyon nincs ott már szerelem! Én egy hosszú kapcsolat után szakítottam és nem bántam meg. Most egy olyan emberrel vagyok aki olyan..... Keresve sem találnék jobbat! Egyszer élünk és őszintén szólva nem biztos, hogy az a jó ami éppen van. Az, hogy már gondolkodsz, hogy mit tegyél az elég indok az esetleges megcsalás mellett, hogy menjen a levesbe az illető. Rossz duma, de önzőnek kell lenni. Magadat sem ismered, totál szétcsúszás. Meg is javítanád szerinted jobb lenne? Nem tudhatod igaz, mert lehet jobb lenne. Először meg kell próbálni megjavítani, ha ez nem megy, akkor ideje tovább lépni. Ismétlek: egyszer élünk! Van még nagyon sok ember a földön. Nem szabad csámcsogni sokáig semmin,mert az idő nem nekünk kedvez az pörög ahogy csak lehet. Egészségünk mellett, pedig a boldogságunk még az ami nagyon fontos. Szóval józan ésszel gondolkodás, ha nehezen is megy, de muszáj ...
2013. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!