Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még nála esélyem? Próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Worldismine kérdése:

Van még nála esélyem? Próbáljak meg érte küzdeni? Vagy felejtsem el? (első nagy szerelem)

Figyelt kérdés
Legjobb lány barátomba lettem szerelmes. Kisebb-nagyobb huzavonák után összejöttünk. Első nagy szerelmem. Ő is szerelmes volt belém. 3hónapig együtt voltunk. egy része távkapcsolat volt,más okok miatt. Elhidegültünk egymástól mint szerelmesek. Nem tudtuk ápolni a kapcsolatot. Szakított velem mert azt kezdte érezni h megint csak barátként tekint rám. Még nem jött haza még kb 1 hónap mire újra látom. Kicsit az én hibám is volt h kezdett baráti lenni a kapcsolat,de nagyon szeretem szerelmes vagyok még mindig belé. 2 hete szakítottunk. Csak ő jár a fejembe, minden nap ő az első és az utolsó gondolatom. Iszonyatosan hiányzik. Azt mondta h nem tudja elképzelni h még több lenne köztünk, ugyanakkor tudom mert mondta h én is hiányzom neki és ő is sokat gondol rám. Mit tegyek szerintetek? Nem tudom elfelejteni. Hiányzik az is mikor barátok voltunk meg az is mikor együtt voltunk. hívjam randizni ha hazajön? Hódítsam vissza?

2013. ápr. 12. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, már ha igazat irsz, akkor még nincs lefutva kettötők között a dolog.
2013. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel:)! 16/L
2013. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

velem is volt így! az első szerelem az ember életében sok ideig megmarad!

ha nem megy, akkor tedd túl rajta magad ha viszont nem tudod akkor próbálkozz!!

Őszinte sikert kívánok neked!


32/F

2013. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha őszintén mondta,amit mondott,és nem csak sajnálatból,akkor van még némi esélyed a dologra.Viszont nagyon ne éld bele magad,mert nagyot koppanhatsz.
2013. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok csak én lány vagyok, és nagyon örülnék ha kapnék mégegy esélyt :/

Egyszer élsz, ha szereted hódítsd vissza!!!!

2013. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irtam uzit :)
2013. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!