Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az első szerelem ilyen?

Figyelt kérdés

Mindenkinek az életében van az első szerelem. Általában az emberek csalódnak akkor hosszú évek után ,de az emlékeket nem felejtik el. Ha utána összejön mással a 2. szerelemnél már nem az az érzés, boldog de nem az. Lehet mert nem az ismeretlenbe megy bele és tudja már milyen a komoly kapcsolat?

23/L



2013. ápr. 10. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem pl tenyleg nem ugyanolyan volt a masadik hanem sokkal jobb. az elsonel nem tudtam mire szamatsikes beleszerettem(2,5 evig tartott). mikor vege lett padlon voltam.. de a masadiknal meg mar volt alapom es tudtam kit keressek...es hat.. holnap leszunk negy eve egyutt..:)))
2013. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen , nekem is az első rosszabb volt. Nem olyan bánás módót kaptam mint amit kellett volna, de még is ha azokra az emlékekre gondolok a sírás kerülget és hiányzik. De persze a 2. mindig jobb, ha tényleg szerelem
2013. ápr. 10. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
idovel sztem maskepp latod majd, csak tenyleg fontos h igazan szerelmes legy. persze h eleinte nekem nekem is feltortek neha az emlekek de mostmar teljesen semleges es mar sokmindenre nem is emlekszem.
2013. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és ezen miért kell meglepődni ? D:
2013. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!