Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első látásra szerelem kontra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra szerelem kontra első látásra undor?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy amikor megismersz valakit élőben, nem vált ki belőled semmit vagy pont, hogy undorodsz tőle, esetleg csak simán nem tetszik, de később ha jobban megismered belé szeretsz?

Értelmes válaszokat várok és ha valaki tapasztalt ilyet vagy ennek ellenkezőjét, azt is írja le. Köszi



2013. márc. 29. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam ilyet nem tetszett mikor megismertem sőt nagyképünek tartottam ahhoz képest ahogy kinézet aztán megimertem és megkedveltem meg is szerettem
2013. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

remélem nem ugyanaz a személy mert az én helyzetem is szakasztott ugyanez :-DDDD

tehát érdemes lenne jobban megismerni?

2013. márc. 29. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a természetében van valami olyan ami elsőre taszít, az megbocsáthatóbb mint az ha külsőre undorít. Abból sosem lesz semmi ha valakivel még egy légtérben sem tudsz tartózkodni, annyira taszít fizikailag, annak akármilyen lehet a lelke, nincs ember aki esélyt adna neki.
2013. márc. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én ugyan így voltam csak haver volt de undinak tartottam nagyon nem tetszett aztán valahogy összejöttem vele másnap megbántam de utána bele szerettem jah azóta ő a férjem és van egy kislányunk is :)
2013. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat utolso, ez egy nagyon furcsa tortenet, a tied. Hogy egyeztek?
2013. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó, szerintem nem furcsa

én is valami hasonlóban vagyok asszem csak nem vagyok tisztában semmivel, összevagyok zavarodva

2013. márc. 31. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat igen......vajon miert.........mert furcsa!
2013. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!