Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem távkapcsolatban kontra találkozás minden nap?

Figyelt kérdés

nekem volt mindkettő már..

és úgy érzem most sokkal jobb akivel járok..egy iskolába járunk.. és még sincs az h minden szünetben találkozunk, szóval külön külön éljük világunk ugyanakkor mégis összefutunk..kettesben is hetente 1x

és pl. ha van egy távkapcsolatod.. akkor kevés közös dolog köt össze titeket.. ezáltal kevesebb dologról tudtok beszélgetni..van hogy csak egymásnál tudtok csak találkozni..és ellaposodik az egész a "4 fal között"..

Nektek mi a véleményetek,tapasztalatotok erről a kérdésről?


2011. jan. 8. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos eddig csak távkapcsolataim voltak és van, szóval nagyon nem tudok neked példát mondani a minden nap találkozunk dologról, de azt meg tudom mondani, hogy témát még 1 év után is simán találok, és egyáltalán nem laposodik el a dolog. Sőt már egyre jobban kívánom, hogy összeköltözzünk, ami az én koromban már nem is olyan furcsa. Ennek ellenére még nem jött össze.

A lényeg, hogy valószínű most tényleg olyan sráccal vagy együtt, akit szeretsz, aki megfelel neked, így ez természetes hogy ezt érzed. De ha ezzel a fiúval egy távkapcsolat keretén belül találkoztál volna, egész biztos, akkor is jól éreznéd magad, szóval itt csak az a lényeg, hogy kivel hoz össze az élet.

Sok sikert hozzá.

2011. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm : )

neked is sok sikert az összeköltözéshez : )

2011. jan. 8. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt tavkapcsolatom ami tartott 2 evig. S most alakul egy ujabb tavkapcsolatom, ami remelem hogy osszekoltozessel vegzodik. Maskulonben azzal a " mindennap talalkozassal " az szerintem egy ido utan unalmassa valna az egesz dolog.
2011. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!