Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utolsó találkozás a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó találkozás a barátnőmmel! Utolsó esélyem, hogy lángoljon köztünk a szerelem, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon nagy problémám van barátnőm miatt.

Lassan 7 hónapja vagyunk együtt és tegnap bejelentette, hogy neki ez így már nem megy tovább, és nem nagyon van se kedve se ereje ezt megoldani.

Éreztem előző héten is, hogy valami nem oké, mert kezdett talán semlegesebbé válni velem kapcoslatban, ahogy elkezdődött az iskola.

ELőző héten ugyanúgy éreztem a lelki aggódást, talán sokat is aggódtam emiatt, és emlegettem neki amivel csak taszíthattam magamtól, aztán találkoztunk hétvégén, itt aludt nálam, mminden a legnagyobb rendben volt első nap, ment a szerelem, dúlt a láv ahogy szoktuk:) de másnap mikor egyetemre kellett mennem évnyitóra, és korán kellett kelni, nyűgös, hogy miattam nem tudja kipihenni az első heti sulis fáradtságokat. Erre a dologra említette nekem, hogy múlt héten se lett jobb a kapcsolatunk, mert mikor tegnap ezt kijelentette, próbáltam hidegvérű lenni és helyben megoldani a problémát, : nem lesz semmi baj, majd milyen jó lesz ha együtt leszünk, múlt héten is de jó volt együtt. Sajnos hatással vannak a szülei is, mostanában volt otthon pár vita ami miatt ugrálhatnak az érzelmei, szintén az előző találkozásunk előtt, történt egy nagy vita a aszülők között, és megkeresett msn-en, hogy nagyon nagy szüksége van rám. Én nagyon melléálltam próbáltam minden érzelmemet beleandi, és tudtani vele, hogy mellette vagyok, és bármiben segítek amiben csak tudok neki, cska egy szavába kerül... Akkor nagyon őszintén mondta, határozottan emlékszem többszöris, hogy Szeretlek.

Nagyobb veszekedésekről annyit, hogy komlyabb igazából sose volt, amin mindig veszekedett velem, hogy nem igazán tudta elfogadni, hogy különböző családból származunk. Neki mindig vezsekedtek szülei, sok volt a nehézsége, rosz körülmények között nőtt fel, nekem pedig megvan mindenem, és nem adom meg a tiszteletet eléggé szüleimnek. Nem igazán értem, hogy ezt miért nem fogadja el, akkor ismertem meg amikor összejöttünk, pontosabban előtte 3 nappal, Egy bálra elhívott, azvolt az első randink. Ez a nap volt az egész életem legboldogabb napja, soha nem voltam még ennyire boldog, pedig sok dolgot megéltem már a sportbeli sikerek miatt, de mégis ő az aki a mindent jelenti nekem. Megígértem neki, hogy változtatok a dolgaimon, a legnagyobb baja az volt, hogy nem tartok maximális rendet magam után, nem mosogattam el, vagy nem takarítottam ki mindig. Ezen változtattam, és odafigyelek rá, de ő ezt nem akarja vagy nem tudja elhinni, mindig mondja, hogy nem hiszem el h elmosogattál e volna, apróságok, de ezen veszekedtünk.

Viszont ma vagy holnap átfog jönni hozzám, megígérte, hogy eljön az országos bajnokságomra, erre a versenyre készültem egész éven, tisztában van vele, hogy mennyire fontos nekem a sport. Azt is mondta, hogy ezt a témát addig hagyjuk amíg le nem megy a verseny, vasárnap lesz.

Talán ez az utolsó alkalmam, hogy felkeltsem a lelkében a tüzet a szerelmet a vágyat, sőtt biztos, hogy az utolsó alkalom. :( MIndenféleképp szeretnék vele maradni, sok barátnőm volt, komoly srác vagyok, tudom, hogy mi kell nekem, sok mindenen átestem, és tudom h TÉNYLEG ő az igazi az életemben, és vele szeretném leélni az életem. Nagyon boldog kapcsolatunk volt, és remélem még lesz is:(

A legnagyobb probléma amit érzek amiben érzem h hibáztam, keveste mentem én hozzájuk, szinte mindig ő jött hozzánk az esteek 95%-ában. Én Miskolcon lakok, ő Barcikai, nem egy köpésnyire lakik, de sose volt gond busszal lemenni egymáshoz kivétel nélkül. Mindig edzenem kellett, edzéseimre is mindig eljött velem, nagyon tisztelem emiatt, mert tudom h a nők 99.9% a nem tudja elviselni azt hogy a párja egy élversenyző, és foglalkozik mással is rajta kívül ami legalább annyira fontos neki, mint ahogyan nekem is. Sose fogok még egy ilyet találni aki ezt megérti, és elfogadja, ő elfogadta, és minden versenyemre eljött, segített támogatott. Amikor mondtam neki, hogy én átmegyek, mindig azt mondta, ne majd jön ő, náluk nem tudunk sok mindent csinálni, vagy probléma van otthon. Most hogy elkezdődött az egyetem, sajnos így csak hétvégén találkoztunk, sok volt a dolga, mert szinte mindenre őt kérik fel, mert ő a legértelmesebb az egész iskolába. Direkt úgy vettem fel a tantárgyaimat, hogy csütörtök péntek üres legyen, így lesz időm rá, én ide járok a Miskolci Egyetemre ő pedig Barcikán végzős. Talán keveste voltunk csavarogni, elmenni erre arra, és sok volt a sport. Voltunk együtt olaszban is 1 hetet, voltak azért kirándulások, csak talán ritkán.

Szeretném valahogy megoldani barátnőmmel, feltétlenül éreztetenem kell benne hogy igen is fontos vagyok neki.

Félek ha találkozunk, nem fogja engedni, hogy megcsókoljam, hozzáérjek. Nem veszekedtünk amikor ezt a dolgot említette, hogy nem jó így neki.

Nagyon szeretem! MIndenáron visszakarom szerezni, másik fiú biztos, hogy nincs a dologban, soha senkiben nem bíztam még meg ennyire. A családom is imádja, családtagként kezelik, tényleg szeretném vele folytatni egy életen át a dolgokat.

HOgy kápráztassam el? MIt tegyek ez a 2-3 nap alatt? MIvel kedveskedjek? Lehet jobb ha nem beszélek vele erről a dologról első nap, inkább úgy tenni, mintha semi baj nem lenne, és próbálni érzelmeim kimutatni iránta. Valami nagyon extrát szeretnék, muszáj jól szerepelnem.

Köszönöm annak aki végigolvasta, és eszméletlenül várom a segítséget, és a válaszokat :( ugyanis elvileg ma délután találkozunk vagy csak holnap =/

:(:( Segítsetek könyörgöm!


2010. szept. 10. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy hülyén fog hangzani(főleg, hogy nő vagyok én is), de én azt tanácsolom, ne akarj ennyire a kedvében járni, mert lehet, hogy az a baj.
2010. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

Ez a rendrakásos dolog, meg csak kifogás.

2010. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet hogy az a baj hogy ennyire kinyalod a s.ggét. A barátnőmnél is ez volt a helyzet - a srác megőrült érte, csak egy szavába került minden, aztán annyira unta a csaj a dolgot, hogy egy idő után maga generálta a problémákat, hogy a csávó még többet tegyen meg érte. Volt olyan, hogy a nagy boldogságban szakítással ijesztgette a gyereket (pedig esze ágában nem volt szakítani), csak hogy a gyerek még maximálisabban mutassa ki, hogy szereti. Szemét dolod, tudom.

Nem biztos, hogy veletek is ez van, de úgy látom, Te tényleg mindent megteszel, az meg, hogy nem mosogatsz el, tényleg kifogás. Azt sem értem, mi baja van a családjaitok különbségével. Az én családomban is vannak gondok, barátom családja meg harmonikus, békés, mégsem zavar ez engem

20L

2010. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez a lány csak kötekszik veled.

elmesélem h nálunk mi a helyzet,én is miskolci vagyok :)

az én barátom 2évvel fiatalabb mint én.ő 17,én 19,és most érettségiztem.nem egyszerű,mivel egy rakat tantárgyból németül nyomtam az érettségit.ugyanúgy tanultam a barátom mellett,támogatott,noszogatott h tanuljak,még ha nem is tudtunk emiatt találkozni.ő is élsportoló egyébként,bár idén szünetelteti a versenyzést.velem is eszméletlenül figyelmes a barátom.megfázva fekszek itthon,és ő akkor is feljött ha nem tudott,nem engedték volna,a kedvenc csokimat,a kedvenc mekis kajámat hozta:) mondhatni el vagyok kényeztetve,de ugyanúgy ő is általam :) és nem kötök bele olyan dolgokba h ő otthon mit csinál meg,vagy mit nem csinál meg...az az ő dolga...ha náluk vagyok,elmosogatok én,vagy megcsinálom a kajáját,beágyazok,de ha ő nem teszi meg ezeket otthon,az nem az én ügyem.náluk sem boldogok a szülők,nálunk sem,így hol egyikünkkel veszekszenek otthon,hol a másikkal...és egymás mellett állunk,bármi történik.egy kapcsolat kölcsönös megértésen alapul,és mindkét fél egyenrangú benne.nem pedig kötekszek,mert unatkozok!!! ez a lány kihasznál téged,mondhatni papucs lettél.kicsit állj a sarkadra és ne hagyd magad!!ha szeret,akkor kicsit megszeppen,és felfogja h le kell állítania magát..nem neked kell úgy táncolni ahogy a lány mondja..

2010. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veletek, de sajnos egy picit nekem kell engednem most, ő is mindent megtett értem mondhatni, ez a dolog a takarítássla meg csak azért van mert rendmániás és szeretné ha betartanám mindig a dolgokat. Én is ezt mondom neki, hogy egy kapcoslat két emberen múlik, de nem igazán látszik h értené, ő azt mondta nincs ehez ereje hogy megoldja, pedig igazából nem is értem mi lenne a baj, amikor annyira boldogok voltunk, egyszerűen bolond, nem értem, bárcsak ugratni akarna, de sajnos tuti nem:(

Kénytelen vagyok most én nyalni neki, és mindent megtenni érte, hogy lássa szeretem, mert ha csak elhanygaolnám ez a 2 nap alatt, biztos,hogy nem látnám többet :(

2010. szept. 10. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd!

Ő most arra számít, hogy kényeztetni fogod,és megpróbálod visszaszerezni Őt.

Szerintem nagyobb hatást érnél el, ha közömbösnek mutatkoznál előtte. Ettől meglepődne, és talán észbe kapna.

Ez a legjobb amit tehetsz.......Ha kinyalod a s'ggét,csak még inkább megerősödik benne az elhatározás, hogy szakítson veled.

Egyébként meg biztos, hogy fogsz még találni nála jobbat is, olyat aki tudja, hogy két emberen múlik.

2010. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen kapcsolatom.a pasi szétszivatta az agyamat,csajozott,és még engem állított be hibásnak :)

tönkretette az énképemet.most pedig megtaláltam azt akivel tökéletes.nem szabad papucsnak lenni,mert csak kihasznál,és a kutyájának tart!

2010. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük a végén: LÉGY FÉRFI!


Engem is hagytak már el úgy, hogy én mindent megtettem volna, de a másik felet ez nem érdekelte. Van ilyen. Az érzelmek felül tudják írni, amit az értelem diktál. A nőknél gyakrabban, de a férfiaknál is. Tudom, ez sz@r most neked, de ez van. El kell fogadni, mást nem lehet tenni vele. Aki menni akar, azt el kell engedni, mert ez a legjobb - NEKI. És akit szeretek, annak jót akarok, tehát azt teszem, ami a legjobb - NEKI. Ha nem így teszek, akkor egyszerűen önző vagyok. Egy másik embert nem lehet minden áron magunkhoz láncolni. Aki ezzel próbálkozik, a legbiztosabb úton van a felé, hogy elveszítse a kapcsolatát. Talán nem fizikailag, mert látok én is olyat, hogy együtt maradtak a felek. Testileg. Lelkileg viszont teljesen eltávolodtak.


NEM lesz vége az életednek, ha elmegy. Sőt, új lehetőségeid lesznek, új kapcsolataid. Ez csak rajtad múlik. Ha pedig marad, akkor is van mit megoldanotok. Mert amit írtál, az sok megoldandó probléma, feladat. Neki is, neked is. Sokat kell még tanulnotok az együttélésről. Ez nem baj, ez természetes. Az is, ha ezt most nem érted, és a Te érzelmeid másfelé irányítanak Téged. Ez így van rendjén.


Szóval ne menj le kutyába! VAN életed nélküle is, foglalkozz a sporttal, ami fontos neked, a haverokkal, a tanulással, minden egyébbel. Ne szűküljön be az érdeklődésed rá, mert az nem jó egyikőtöknek sem. Vannak olyan lányok, akik az erős, magabiztos fiúkat szeretik, és falra másznak attól, ha nem a srác mondja meg, mi legyen, hanem bizonytalan, mindenben a lány kedvét keresi, és mindenben ő enged. Ezek nem férfias tulajdonságok. Nem azt mondom, hogy legyél egy über-macsó, mert az sem jön be mindenkinek; neked kell megtalálnod az egyensúlyt. EZ imponálni fog a lányok többségének. (Azt nem tudhatom, hogy a konkrét hölggyel mi a helyzet, ezt neked kellene érezned.)


Persze ezek a gondolatok mit sem érnek, ha szerelmes vagy, és nem tudsz másra gondolni, mint Őrá. Ez van. :)

2010. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megpróbállok határozott lenni, de most már nem nagyon lehetek közömbös, muszáj nekem"engednem" és megkell próbálnom feltámasztani a lángot benne, mert ha meg közömbös lennék, ott helyben vége lenne, nem ilyedne meg, ő nem ilyen, az elve hogy sosem adja a büszkeségét, és sose bán meg semmit. SZóval, ha vége lenne akkor vége is lesz
2010. szept. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!