Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom elerni h belem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elerni h belem szeressen a baratom?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk egyutt ,de mar reg ismerjuk egymast, jol megvagyunk!a srac azt allitja meg sosem volt szerelmes ,nekem minden vagyam az h belem szeressen ,tehetek vmit ez erdekeben?van esetleg valami "taktika" erre? vagy az vagy jon vagy nem jon...en 19 vagyok ,o meg 22...en mar voltam szerelmes az elobbi baratomba akivel 2 evet jartam es 1 evig tartott mig elfelejtettem...ugy ereztem soha tobbe nem fogok tudni szeretni ,most meg ugy erzem kezdek szeretni es rettegek ,hogy o nem fog belem szeretni...meg nem voltunk egyutt "ugy"...
2008. jún. 15. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
huha..hat..szerintem ha van voznalom akkor jo uton jar...de az a szerelem magatol kene kialakuljon. azaz ha neki tetszesz ahogy vagy, es kimutatja az erzelmeit, vagy cska elismerje maganak amit erez, es idovel egyre tobbet, akkor igenis szerelmes lesz. te tobbet annal minthogy jartok, s jol erzitek egyutt magatokat nem tehetsz. turelem es ido kell
2008. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt modnja nagyon tart hozzam ,na meg egyszer azt mondta hogy "hamarosan szeretni foglak" hogy lehet ilyet mondani???ez mit jelent?
2008. jún. 15. 22:34
 3/6 A kérdező kommentje:
mar szerettem 2 evig hiaba...meg 1x nem birom ki...:( irjatok vmit pls...
2008. jún. 15. 23:22
 4/6 anonim válasza:
0%
Szerintem szopd le az biztos segít neki a döntésben.
2008. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az érzelmeket nem lehet erőltetni. De azt is észre fogja venni, ha várod h beléd szeressen. A te dolgod annyi, hogy csábító legyél számára, a többi jön magától.
2008. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen h kesobb beledszeret. en mar voltam ilyen helyzetben amikor a srac kozolte h nem szerelmes belem. Aztan vhogy kitartottam, csak mikor a srac belemszeretett es mar mondta h szerelmes addigra az en erzelmeim valtoztak meg es en nem voltam szerelmes bele. talan sosem voltam csak egy fellangolas votl abban a pillanatban nem tudom.. szerintem az idealis amikor mind a ket fel ugyanazt erzi.. bar ki tudja.. adj neki eleg idot csak probalj a te erzeseidet is kontrollalni mert ha a vegen nem szeret beled akkor nagyon fajni fog.. fiatal vagy meg erezd jol magad vele de kozben jarj nyitott szemmel es ha van jobb lehetoseg lepj. nem erdemes olyan pasi mellett elidozni aki nem erdemel meg teged es vacilal. aki vacilal magaval nincs tisztaban maga sem tudja mit akar akarsz hosszu tavon egy olyan kapcsolatban lenni ami tele van bizonytalansaggal. Nekem is anno ezt mondtak nem igazan ertettem most mar ertem..
2008. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!