Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fordítsam vissza, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fordítsam vissza, h ismét szeressen a barátom?

Figyelt kérdés

1 éve szinte minden nap veszekszünk, másfél éve vagyunk együtt.

3hónapja azt vettem észre h nem bújik hozzám, és h mindig én kezdeményezek,legyen az egy csók is.

bevallotta h a sok vita miatt nincs is kedve velem talizni...



mit tegyeeeek???:(



19l


2010. júl. 3. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
hagy hogy hadd szusszanjon egyet. ne lógj rajta. vagy ha mégsem bírod akkor beszélj vele.
2010. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én legalábbis nem tennék ilyet. akármekkora volt az a veszekedés
2010. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szted visszafordtható a szerelem, nagyon szeretett4

csak beleunt a sok hisztimbe:(:(


ilyenkor mondják h késő bánat...

de ugyanakkor a remény hal meg utoljára, nem?! meg h semmi sem lehetetlen.

2010. júl. 3. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:

még mindig ez előző válaszoló vagyok


szerintem még szeret téged. de nehéz igy megítélni hogy nem látom őt, nem ismerem. de szerintem ha szeret még akkor egy kis szünet után rádmászik;) sok szerencsét. remélem összejön

2010. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nah minden jót és sok boldogságot nektek. összejön az:) v
2010. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vedd elő a nyalis, kedves hangod mosolyogj mindenen, mint egy kiscica és maradj ezen a frekvencián! tutira bejön! tapasztalat
2010. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, az mindig beválik, de pár nap múltán előjön a vad énem.... pedig annyira szeretem őt!:(
2010. júl. 4. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:

majd amikor látod, hogy csak akkor lesz veled kedves, ha te közönyös, akkor menni fog azon a frekvencián maradni

amíg balhézol, addig azt látja hogy menyire ragaszkodsz hozzá és akkor nem vagy értékes

de ha mindent lesz*rsz amit csinál, akkor leszel számára érdekes, és akkor fog udvarolni

így saját magad alatt vágod a fát, sajnos hisztivel nem lesz senki szerelmes, de közönnyel igen

sajna, de ez van.

2010. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!