Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal viszont pár hónapja arról beszélünk sokat, hogy változtatni kéne a kapcsolatunkon, mert ennek nem lesz jó vége. A kapcsolatunk elég változatos, pár hétig jól megvagyunk egymás mellett normálisan aztán jön pár hét amikor állandóan veszekszünk és újra mély pontban vagyunk mindketten. Amikor éppen "jóban vagyunk" akkor nem igazán fordul meg a fejemben, hogy azon gondolkozzak, hogy véget kéne vetni a dolognak. Kicsit úgy érzem, hogy talál azért nem merünk lépni ( én biztosan), mert nem tudom azt elképzelni, hogy őt esetleg mással lássam együtt vagy bármi ilyesmi. Amikor megismerkedtünk akkor nagyon szerelmesek voltunk, viszont most már vele se jó, néha azt érzem , hogy már nem kéne, hogy együtt legyünk, néha pedig azt, hogy nem tudom elviselni, ha nem lenne mellettem. Több sebből is vérzik a kapcsolatunk, de már pár hete ezen gondolkozom, és nem tudom hogy mi lenne a legjobb döntés. Hülyét csinálni nem akarok se belőle, se magamból, hogy most szakítunk majd 2 hét múlva könyörgök neki, hogy inkább ne. Valaki volt már ilyen helyzetben? És hogy döntött? Előre is köszi

2013. ápr. 30. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
se veled se nélküled micsoda?
2013. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolat, bocsi ha félreérthető..
2013. ápr. 30. 09:12
 3/6 anonim válasza:
Szia! Kb. most én is ebben a cipőben járok.... csak annyiban különbözik, hogy úgy érzem van nálam fontosabb dolog neki... :( én se nagyon tudom mit tegyek :(
2013. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. A szünet segített:) Azóta annyira egymásrataláltunk, hogy hihetetlen.
2013. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többször voltam ilyen se veled-se nélküled kapcsolatban...sajnos-nálam mindíg szakítás lett a vége,mert egyre jobban eltávolodtunk egymástól,egyre több lett a negatív érzés és érzelem vele kapcsolatban....sőt! a vége felé már azt is gyűlöltem,ha hozzám ér-pedig nem volt harmadik személy,aki miatt ezt kellett volna éreznem.Persze minden emvber más,máshogy gondolkozik,máshogy oldja meg a kapcsolati problémáit-én azóta,ha feltör bennem ez az érzés,szakítok azonnal,mert magamat ismerve tudom,hogy csak rosszabb lesz a helyzet,és előbb-útóbb úgy is vége lesz a kapcsolatnak.
2013. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"viszont most már vele se jó, néha azt érzem , hogy már nem kéne, hogy együtt legyünk, néha pedig azt, hogy nem tudom elviselni, ha nem lenne mellettem. "

-ebben mindent leírtál:Nem érzed jól vele magad,mennél,de mivel kapcsolatfüggő vagy,kell hogy éegyen melletted valaki,nem mersz lépni

2013. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!