Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolat kemény 15 évesen. (? )

Figyelt kérdés

Hosszú, kimerítő elbeszélés kezdődik, gondoltam előre szólok.:DD

3. osztályos koromban új fiú érkezett az osztályba, aki nekem azonnal megtetszett, és a 4. osztályt végig "jártuk". Azért időzőjelben, mert ugyebár 10 évesen egymás kezét fogtuk, és ennyi.

5-6-ban barátok voltunk, bár többször is voltak olyan helyzetek, mikor majdnem összejöttünk, mert mindig több volt köztünk mint barátság, de sosem akart összejönni a dolog.

7.-ben elment, és alig beszéltünk, de év vége felé megint volt egy meredek húzásom, mikor kiderült, hogy MÉG MINDIG szeretjük egymást.

Aztán jött a meglepi, 8.ban visszajött hozzánk, és megint összemelegedtünk, a dolog ekkor "odaáig fajult", hogy csókolóztunk is, mindkettőnknek az volt az első. De megint visszatáncoltam, mert előzőleg ő azt mondta, nem akar járni velem, így gondoltam, nem vetem magam a karjaiba. Ezért januárban mosolyszünet lépett fel, amit végül megbeszéltünk, és most legjobb barátok vagyunk.

Igenám, de aztán beütött a ménkű, ugyanis összejött egy lánnyal, aki két évvel fiatalabb nálunk, és engem ez NAGYON zavar, mert alig foglalkozik velem, nem beszélünk szinte sosem, és úgy érzem- ígéretek ide vagy oda-, hogy nem is vagyunk már igazán barátok.

A gond az, hogy nem tudom, mit érzek. Jövőre osztálytársak leszünk, és már efelől sem tudom, hogy mit gondoljak, holott eddig szétvetett az öröm, ha csak rá gondoltam.

Vélemény? 15/L


2013. ápr. 2. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ez a kemény, nem a f@szom!!!
2013. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy szóltál, akkor neki se állok olvasni.
2013. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdj előlről mindent.! Ha még oda vagy érte és ez forditva is igaz megvan az esély hogy mindent egyenessbe hozz.!
2013. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg a fiunak hogy tobbet erzel..de a baratnojevel valo viszonyaba ne ronts bele
2013. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

első kettő... köszi a kommentet, máskor inkább ne:DD

utolsó, éppen ez a baj, hogy nem tudom, mit érzünk, tudom, le kéne ülni megbeszélni... úgy érzem, a barátsága nekem elég lenne, de úgy érzem, ő már annyit sem akar, nekem meg ne akaródzik elhinnem, hogy hirtelen minden érzése kimúlt velem szemben:) köszi a tanácsot!

2013. ápr. 2. 23:04
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó utáni:'DD eszem ágában sincs belerontani a viszonyukba, semmi bajom, hogy együtt vannak, csak azért vagyok féltékeny, mert velem már nem is foglalkozik:D de az lesz, beszélek vele:D köszi.:))
2013. ápr. 2. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
"éppen ez a baj, hogy nem tudom, mit érzünk, tudom, le kéne ülni megbeszélni..." Ennyi.
2013. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7.-es csajjal szakítanak, utána próbálj újra közeledni hozzá.
2013. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!