Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nincs kigyúrva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nincs kigyúrva, akkor az már nem is menő?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolhat egy párkapcsolatot a kigyúrt külső?

2013. ápr. 29. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A szép test vonzó, ha ehhez megfelelő IQ, EQ + szerénység is társul az *5.
2013. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már külsőségek egyáltalán nem csak a kigyűrt test számít szépnek vagy menőnek egyéniség függő ki mit szeret. Én pl arra hajtok hogy sportos szálkás testalkatom legyen, olyan atléta külső szerintem sokkal esztétikusabb mint egy kigyúrt b!szott nagy mellizom, bicepsz stb. Szóval a dolog totál egyénfüggő ki mit tart ideálnak.
2013. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

21:23


elég sok gyúrós konditermes mazochistával találkoztam akiknek egyetlen céljuk az életükben a gyúrás és a mellizomzatuk növelése. Szóval tudom miről beszélek. bár rajtad nemigen látom az értelem jelét.

2013. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Igen,bőven vannak olyanok,akik szerintem is csak izomagyak-viszont ettől függetlenül nagyon sok munkát fektetnek magukba.Rajtuk kívül pedig rengeteg normális ember jár kondiba.

Személy szerint én már több mint 5 éve kondizok,előtte is sportoltam,vannak profi testépítő ismerőseim,szóval értek egy kicsit a témához és bizton állíthatom,hogy ilyen "kajapor",amitől 0 munkával nagyra nősz,nem létezik.A fehérjepor,amire szerintem gondolsz nagyjából 1-2%-ot számít a végeredményben.Ami drasztikusan növeli az izmokat az a szteroid,de azt fent említett izomagyakon kívül csak a profi versenyzők használják.

Ha létezne ilyen amit mondasz,akkor mindenki izmos lenne,nem gondolod?

"Rajtad nem látom értelem jelét"-kettőnk közül nem én vagyok az,aki:

1)mindenféle reális tudás nélkül valótlanságokat állít

2)szűklátókörűen és berögzülten lebecsüli mások munkáját

3)egy pár mondatos válasz alapján már sértően ítélkezik


Vagy ezek az értelmes ember megnyilvánulásai?:)

Adios

2013. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja és lemaradt:

4)Általánosít

2013. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

23:10


Te szövegértelmezésed egy nagy 1es. Ezek után inkább ne vitatkozom, mert még legyőzöl a nagy rutinoddal.

2013. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ohh,bocsánat Mr. Felsőbbrendű Intelligencia úr!

Estleg merészelhetném megkérdezni,hogy végtelen bölcsességének mely kinyilatkoztatását értelmeztem félre?

2013. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!