Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok egy menő nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy menő nagyképű majom, viszont nagyon tetszik egy lány! Mikor és hogyan mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a saját történetem lényege, hogy teljesen beleszerettem egy kedves lányba. Az viszont elég nagy probléma (lehet), hogy egyáltalán nem vagyok egy olyan típus, akiért az egész iskola megőrül a rajongástól - megmondom őszintén, soha nem is akartam ilyen lenni. Szerintetek hogyan közöljem a lánnyal, hogy teljesen beleszerettem? Egyébként ő sem egy ilyen félp*csámkinnvanamínuszhúszfokbanis-típus (na ezt jól megfogalmaztam :D) Mert mindenképp közölni szeretném vele, csak azt nem akarom semmiképp sem, hogy a sok indiszkrét és mások életébe beleköpni élvező gyökér előbb tudja meg ezt és kiélvezzék a helyzetüket. Légyszi írjatok tanácsokat! :)

17/F


2013. márc. 13. 19:38
 1/5 fospuska ***** válasza:
csípd el valahol,ahol kettesben tudtok lenni 2 percre a sulin kívül és mondd el neki.
2013. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha randira hívnád?
2013. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, s hivd el valahova. Vagy irj rá face-n, beszélgess vele, s találjatok ki valami jór programot (mozi, séta...). Igazából 2 út van: az egyik az, hogy elmegy veled, a másik meg hogy nem. :) A gyökerekkel meg ne foglalkozz :)
2013. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp ne szarakodj sokáig, mert aztán lesz neki más, akkor meg cseszheted már. Kezdj el vele beszélgetni, legyél vele kedves, érdeklődő. Aztán hívd el randizni.
2013. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heló! Kezdj el vele beszélgetni éloben, és nem mindjárt azzal kezdjed, hogy belédszerettem. Legyél onmagad, vedd lazára a figurát. Rovid idon belul érintsd meg diszkrét helyen, mutasd ki a szexualitásodat. Nem kell bunkónak, taplónak lenned, hanem legyél magabiztos. Legyél elégedett magaddal, fogadd el magad és ami nem tetszik azon változtass. Ugye ha magadat szereted mások is szeretni fognak és ha bízol magadban mások is bízni fognak benned. Lényegében mindegy, hogy mirol beszélgettek, csak legyen mindig téma. Sokat mosolyogj, és a szemébe nézz, de ne ijesztoen, néha pillants el. Hajrá! 17/F
2013. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!