Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Le tudnátok írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Le tudnátok írni miért vagytok azok? És hogy melyik megyéből írtok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort és nemet is... köszi
2013. ápr. 27. 16:48
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Mert én azt nézem, hogy ki az aki képes a felszín alá látni, a nők tetemes része pedig teljesen felszínes, a saját "barátnőiket" (és saját magukat) sem ismerik.
2013. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Mert úgy vettem észre, az én korosztályomban a lányok és a fiúk is sokszor csak azért akarnak barátot/barátnőt, hogy legyen. Én nem ilyen vagyok. Lehet, hogy régimódi vagyok, de jobbnak tartom az olyan kapcsolatot, ahol több van, mint hogy tetszünk egymásnak. Ha egy lány megtetszik, elkezdek hozzá vonzódni, nagyon tudok kötődni hozzá. Így nem egy-két hónapos kapcsolatot szeretnék.


Másrészről pedig nem tolongnak értem a lányok. Én meg eddig nem sok olyan lánnyal találkoztam, akiért érdemes lett volna küzdeni. Akiért pedig küzdöttem volna, leszarta a fejemet, és ez elég nagy csalódás volt ahhoz, hogy más lányoknál se próbálkozzam, mert már akkor biztos vagyok a kudarcban, mikor még semmit se tettem.


18/F

Fejér megye

2013. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"Mert én azt nézem, hogy ki az aki képes a felszín alá látni, a nők tetemes része pedig teljesen felszínes, a saját "barátnőiket" (és saját magukat) sem ismerik."


Pontosan. 18 éves férfi.

2013. jún. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
önbizalom hiány. 18/F Pest
2013. jún. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:

36 éves nő, Budapest:

Ebben a korban elég nehéz korban is illő partnert találni.

A többség ilyenkorra már vagy elvált és megkeseredett, vagy afféle playboy, egyik ágyból ki, a másikba be.


Szexpartnert bármikor találhatnék, de komoly kapcsolatot... Valahogy mostanában a férfiak félnek az elköteleződéstől.

2013. jún. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Aladárkiss ***** válasza:
Tegnap óta vagyok szingli. Miért?? Mert a csajomról kiderült, hogy rajtam kívül még ketten du.ják. Így kiszálltam a hármas trióból, nem kívánok ilyen nővel kapcsolatot fenntartani. Pest- Borsod ingázok a két megye között. 29/F
2013. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, és a csajod mondta, hogy szeret meg ilyenek? :D
2013. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Mert vége lett pár hónapja egy kapcsolatomnak... Meg mert a korosztályomban nagyon nehéz normális fiút találni,aki nem csak a külsőt nézi,akármennyire is keresek... Bp 16/L
2013. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Mert vége lett pár hónapja egy kapcsolatomnak... Meg mert a korosztályomban nagyon nehéz normális fiút találni,aki nem csak a külsőt nézi,akármennyire is keresek... Még egy ok,mert egyáltalán nem vesz észre egy fiú sem... Bp 16/L
2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Aladárkiss ***** válasza:
A 37 esnek üzenném: igen mondta sírt, könyörgőt, de nem ért el vele nálam semmit. Van egy alapszabály amit betartok: használt rongyot nem veszek vissza. Ehhez kőkeményen tartom magam. Engem nem érdekel előttem ki, miért, hogyan, de mellettem nem, ha meg meglépi számoljon a következményekkel.
2013. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!