Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Le tudnátok írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Le tudnátok írni miért vagytok azok? És hogy melyik megyéből írtok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort és nemet is... köszi
2013. ápr. 27. 16:48
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Somogy megye 26/F

Nem rég szakítottam, és keresem az igazit! :D

2013. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

nem vagyok szerencses...ez van :)

Bács KK.

17/F

2013. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Mert rossz korban vagyok! A saját korosztályom átnéz rajtam, vagy olyan keresne aki a gyerekem, vagy olyan aki az apám lehetne! 52/N Bp.
2013. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Mert dobtak..es mert nem kellek senkinek.17L
2013. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
77%

Mert tökéletesen elvagyok a haverjaimmal, nem vagyok szeretethiányos, nem kell +ba még egy ember akire figyeljek. A bulikban nem kell odafigyelnem, hogy mit csinálok nem kritizálnak azért amennyit iszok. Beszélgethetek más csajokkal anélkül, hogy számot kellene adnom róla.


És végül a legfontosabb: mert nem akarok csak azért kapcsolatot, hogy legyen. Egy olyan lánnyal jönnék össze akinek jó a humorérzéke és nem veszi véresen komolyan az életet és elfogad olyannak amilyen vagyok, de még nem sikerült ilyennel találkoznom.


20/f/győr

2013. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
20%

Mert:


- kiábrándultam a női nemből, párkapcsolati szinten mindenképp


- Tökéletesen elvagyok egyedül


- nincs szükségem még 1 nagy problémára


- le tudom kötni magam is a szabadidőm


- nálam nem működik az "1-3 randi és gyorsan ágyba bújunk" kapcsolat. Addig míg nem ismerem a másik felet nem kezdek semmibe, ezt pedig a többség nem bírja és 3-4 randi után elérhetetlent játszik.


24F Pest megye

2013. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
76%

Nincs most olyan lány aki megfelelne. Igazából magasak az elvárásaim, főleg belsőre, de külsőre is.

20/F

2013. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretnek a csajok!! :DBihar megye Románia.f/25
2013. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Mert félénk csúnya és önbizalomhiányos vagyok, nem merek csajozni. borsod, 19/f
2013. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Mert időnként rádöbbenek, hogy milyen csúnya is vagyok, ha meg magamtól nem megy, akkor más emlékeztet rá..


H-B 18f

2013. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!