Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom azt mondta rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom azt mondta rosszul csokolok. Rosszul erzem emiatt magam es mar nem is akarom tobbet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 06:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tehát a te egód megszabta azt, hogy más hogy csókol. Király. Erről beszéltem:)
2013. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nem. Hanem amikor beteszi a nyelvèt a pofàmba akkor szoktam èrezni valamit (jó, rossz, stb).

Van akinèl azt èrzem hogy szar (tipikus 15-17èves kamaszodó kislànyok akik csak mozgatjà hogy majd lesz valami) ès van akinèl tetszik amit csinàl (èrzèssel, gyengèden, finoman stb). Ezt nem az egóm talàlta ki, hanem amikor èn is mèg csak tanulgattam, èreztem hogy melyik milyen. Ès termèszetesen abba az irànyba alakultam ami tetszik.

Nem pedig ez a... "smàrolàs".


A különbsèg annyi mint a szex ès a maszatolàs között.

2013. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor elmesélem neked az igazságot, az egyetlen igazságot.


Neked az tetszik. Te magad keresed benne. Mert neked az tetzsik, neki olyannak kell lennie, mint amilyen neked tetszik. Tehát magad keresed, magad vetíted rá, és amikor nem találod meg, megcimkézed : rossz.

Pedig tulajdonképpen az nem volt rossz. Csak nem te voltál, nem az amit te kerestél. Az a csók amit ő adott, az igaz volt, nincs olyan, hogy rossz csak meg jó csók, maximum igaz, és hamis csók létezik. Gondolkodj el rajta...

Tipikus esete az egoizmusnak :

Ez nem én voltam, ez rossz volt. Felemelem magam, táplálom magam azzal, hogy mást le alacsonyítok.

2013. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Beviz Elek ***** válasza:

Nem èrtek vele egyet, de èrtem amire gondolsz. Èn itt a tipikus rossz csókról beszèlek csak (a smàrolàsról, ahol beleèlès nèlkül csak jàratjuk a nyelvünket mint a gèpek. Ilyen volt az ùj csajom is, csak kicsit ràvezettem). Ebben semmi èrzelem nincs, csak a monoton mozgàs.


A jó csókokból persze többfèe stìlus van, nem csinàlja mindenki ugyanùgy. Ha kèt különbözö stìlus összekerül, akkor a kèt ember picit igazodik egymàshoz ès abbó lehet egy 3. ami akàr mègjobb lehet.

Ilyenkor èrzed hogy jó a màsik, csak màs. Ez nàlunk is ìgy volt règen. Volt akivel jó volt, passzoltunk, tetszett, a következö csajom màs volt teljesen, de tetszett a dolog ès igazodtunk egymàshoz picit.


Na ezt tanìtom az ùjnak:)

2013. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem érted amit mondtam. :)

Olvasd el az ebben a kérdésben elhangzottakat, a hasonlóan megfogalmazott részben leled az igazságot is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Rosszul csókoló ember nem létezik. Létezik igaz csók, és nem igaz csók. Ennyi az egész.

2013. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!