Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ténylek rosszul csókolok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténylek rosszul csókolok és a haverjának volt igaza? Ezt megállpíthatta ő? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés

Tegnap összejöttem egy sráccal.Sokat csókolóztunk amikor kettesben voltunk,vagy nem láttak minket.Egyszer az egyik haverja előtt csókolt meg és heverja nézett minket egy darabig,majd megszólalt:"Hát,ez a nő egyáltalán nem tud csókolózni",majd elfordult.Egy barátnőm akivel egyszer kiváncsiságból csókolóztam azt mondta,hogy hazudott.Egy másik azt,hogy féltékenységből mondta ezt a srác,mert ő neki is tetszek és,hogy ezt amúgy sem lehet megállapítani így ránézésre.Tényleg nem?Nektek mi a véleményetek?

Aztán ma kijött a barátom és részeg volt.Nem akart egyszer sem megcsókolni. Adott néha a számra puszit,fogta a kezem megölelt.Elég fáradt volt és fájt a feje.Hamar el is búcsúztunk.Elég szomorú voltam,kezdtem azt hinni,hogy a haverjának volt igaz,de aztán felvetődött bennem a kérdés,hogy,ha tényleg rosszul csókolok,akkor az első egy vag akár két csók utána nem csókolt vona meg újra.Na,de akkor mi volt ma vele?A barátnőm szerint csak azért,mert részeg volt.Hát ez igaz,a feje is azért fáj,sőtt észre vette,hogy eám támaszkodik néha,és pálinka szagú is volt.Azt állította, ivott egy "kicsit".Nektek mi a véleményetek?Vajon tényleg rosszul csókolhat?vagy most mi van?nagyon elkeseredtem.


2010. szept. 2. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok.Összejöttem egy fiúval.És előtte régen egy csjjal csókolóztam.Remélem most már tiszta.
2010. szept. 2. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas problémák! Mit foglalkozol azzal, hogy más mit mond? Legyen már személyiséged kislány!
2010. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
miért nem a pasidat kérdezed? Mi honnan tudjuk? :D
2010. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Akkor ne foglakozzak a haverja beszólásával?És azza,hogy ma már nem csókolt meg?
2010. szept. 2. 20:11
 5/7 anonim válasza:
Szerintem azért nem csókolt meg mikor be volt rúgva, mert tudta, h büdös a szája a alkoholtól...nem ?
2010. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát puszit mégis adott...Azért remélem igazad van.
2010. szept. 2. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A haverja különben mi a sz@rnak bámulja, hogy hogyan smároltok? Kérdezd meg tőle legközelebb, hogy anyukája nem tanította-e meg az illemre. Meg azt sem értem, minek szól be. Szerintem a srác bele van zúgva a barátodba, és féltékeny. :D Tudod mit? Ne is a neveltetéséről faggasd, hanem kérdezd meg, hogy "bu.zi-e vagy?". Ha igent mond, akkor megvan a megoldás. :)
2010. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!