Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haverjának tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverjának tetszem (? ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom haverjával még nem találkoztam,de camoztunk már. Jóban vagyunk de én nem bukomrá..csak jófej és amúgyis én hűséges vagyok. Ma elkezdte mondani,hogy van egy csaj akinek van pasija és hogy ő nagyon bejön neki,és szerinte ő az igazi és hogy hajt rá ezerrel. És nekem úgy jön le mintha énlennék az a csaj..mert rám (is?) hajt ezerrel..pl csomószor mondja hogy jó csaj vagyok meg ilyenek..szerintetek mit csináljak? nem akarom hogy összevesszenek rajtam,és elhagyni nem fogom a barátomat.
2010. máj. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon ciki helyzet.

de a barátod haverja nagyon proli. kis wowos g*ci.


20F

2010. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%

amelyiknek nagyobb a f*sza az nyert!!!!!


kösz cs

2010. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utólsó ez hülyeség.


Sztem ne ved figyelembe a srácot.Koncentrálj a barátodra.

Egyszer majdcsak észbe kap hogy nem kell neked.

2010. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze,hogy a barátomra koncentrálok..csak zavaró...állandóan félek,hogy kimondja msn-en hogy tetszem neki és akkor nemtudok majd mit mondani,mert megsérteni sem akarom,de azt se hogy azthiggye hogy bejön..:/ mert nem..én csak haverként gondolok rá..nem mint a...leendő pasimra:O
2010. máj. 23. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
tiltsd le msnen, vagy ha ír, rázd le. ha haverkodsz vele, akkor sosem fog "elfeledni". hogyha tényleg tetszel neki, szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert máshogy nem fog lekopni. máskülönben ha azt látja, hogy adod alá a lovat (jólesik hogy bókol, és visszamondassz neki ilyeneket msnen, amit ő bíztatásnak vesz), akkor jogosan mondhatja azt, hogy te flörtölgettél vele a barátod háta mögött
2010. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszolj neki általánosságban: ne hajtson foglalt lányra, nem valószínű, hogy lenne esélye.
2010. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van.
2010. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!