Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most bejövök a barátom haverjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök a barátom haverjának?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal és nagyon szeretjük egymást:) mielőtt még nem jártunk, én ismertem a haverját, de nem volt köztünk különösebb haverság sem. Most, hogy összejöttem a barátommal, észrevettem, hogy néha engem néz. Vagy mikor nincs ott a barátom sokszor magától odajön hozzám (amit sose tett akkor, mikor még nem jártam a barátommal) és vicces dolgokat mond, meg beszélgetünk.. eszembe nem jutna megcsalni a barátomat, ráadásul nem is az esetem a haverja.. csak kíváncsi lennék, hogy szerintetek felkeltettem az érdeklődését vagy csupán azért áll most szóba velem, mert a haverja az én barátom?
2009. máj. 13. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak haverkodik, és kíváncsi, h. milyen nőt fogott ki a barátja...stb

szerintem ez tök természetes(bár attól függ, h. mikről szoktatok beszélgetni)

:-)

2009. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most jött rá, hogy milyen hülye volt, hogy amikor lehetett, akkor nem startolt rád. Most meg már szalad az elment vonat után. Lehet, nem feltétlen akar elvenni a barátodtól, csak arra kíváncsi, miről maradt le.
2009. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát magamből kiindulva is-is, de nem hajtana rád! De mivel mki más, így nehéz emgmondani:D
2009. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak meg akarja ismerni a haverja barátnőjét? Hisz elvileg egyre többet lát...ha a haverod nőjével rosszba vagy az sose jelent jót.


Amúgy énis megnézem a haverom nőit ha úgy adódik és ugyanúgy viccesen humorosan viselkedek velük mint más emberekkel. Odamenni is könnyebb hisz van már közös pont.

2009. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) igen először én is arra gondoltam, hogy csak a barátom miatt kedveskedik most.. de mostanában egyre többször kapom el a pillantását.. szóval most kicsit összezavarodtam:D de végül is nem zavar:) nem tartom magam szépnek, de az igaz, hogy mióta együtt vagyok a barátommal, sokkal jobban odafigyelek magamra, pl nemrég voltam fodrásznál és tökjó lett a hajam (a haverja mondta is h milyen jó lett a hajam..) és igyekszem kihozni magamból a legtöbbet, ezt mind a barátom kedvéért:) szóval nem elképzelhető, hogy emiatt tűntem fel a barátom haverjának.. mondjuk ez nekem csak jól esik:) természetesen soha nem csalnám meg a barátom senkivel.:)
2009. máj. 13. 19:13
 6/8 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam, hogy sajnos mostanában sokat veszekedtünk a barátommal..:( és olyankor mikor összevesztünk inkább félrevonultam mindenkitől, nem akartam másnak a kedvét is elrontani.. és olyankor is mindig próbált felvidítani, odajött beszélgetni.. azért jólesett, hogy foglalkozik velem valaki:)
2009. máj. 13. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt nekem is egy hasonló esetem még régen, a barátommal nagyon összevesztem és az emeletes házak mellett sírtam nagyon és a haverja odajött hozzám vígasztalni, kérdezte min vesztünk össze és nagyon aranyos volt, de sose gondoltam volna hogy bejönnék neki. Tetszett nekem ez a fiu de sosem csaltam volna meg vele a barátomat mert a legjobb haverok voltak. Évekkel később már rég szakítottam azzal a barátommal és összekeveredtünk a haverjával, akkor mesélte, hogy akkor mikor ott a házaknál sírtam legszívesebben magához ölelt volna és megcsókolt volna, annyira odavolt értem (titokban). Én annyira meglepődtem, mert nem is gondoltam volna hogy bejövök neki.

Szóval vannak ilyenek! :)

2009. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is meg szokott bámulni a barátom barátja. Én meg visszabámulok és akkor abbahagyja.:D
2009. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!