Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom azt mondta rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom azt mondta rosszul csokolok. Rosszul erzem emiatt magam es mar nem is akarom tobbet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 06:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy mutassa és mondja meg, mit és hogyan csinálj. Nem nagy dolog beszélni róla, még ha előtte úgy is tűnik :)

Én is voltam hasonló helyzetben, csak nekem az egyik volt barátomnak kellett elmagyaráznom, hogy nem kell ám az egész fejemet bekapni... Először vérciki volt megmondani neki, hogy figyeljmár, ez így nem jó, de utána kedvesen elmagyaráztam neki, hogy mit meg hogy, és még élvezte is (kézzelfogható bizonyíték volt rá :P) ;)

2013. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem képes hogy megtanítson,csak kritizál,keres mást szerintem.
2013. ápr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
annyit mondott nekem hogy ez meg nem jo..de semmit nem mondott h pontosan mi nem tetszik neki..akkor mit csinaljak?
2013. ápr. 27. 06:51
 4/15 Beviz Elek ***** válasza:
86%
Hagyd ott ha ilyen bunkó. Èn is futottam össze olyan csajjal, akinek nem ment a dolog (az elejèn), de anèlkül hogy mondtam volna bàrmit is, ràvezettem. Egyszerüen csak èn irànyìtottam, akàr tetszik akàr nem.
2013. ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Csókolj jól! Ennyi, ezt kell tenned.


Van aki jól csókol(aktív a szájával-nyelvével, majd kiszív) és van aki xarúl (csak tátja a száját és semmi). Hát te ez utóbbi vagy. Tanulj.

2013. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem volt egy pasim, aki nagyon nyálazott közben, utáltam vele csókolózni.. kérdezz rá, hogy konkrétan mi nem tetszik..
2013. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
okees.koszi a valaszokat :)
2013. ápr. 27. 08:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Mond meg neki nyugodtan, hogy;

A, te nem csókolsz rosszúl, sőt, ő csókol rosszúl, és azt szeretné, ha te is azt csinálnád! Mire alapozza ő azt, hogy ő csókol jól, és te rosszul? Mert neki az elözőek azt mondták? Tehát a régi barátnője elkönyvelte magának, hogy hú de csodás barátunk van, de aztán csak dobta. Aztán a barátod elkönyvelte magának, hogy hú de jól csókolok! Aztán ebből ki indulva te elkönyveled mind azt, hogy te rosszul. Az egész ami miatt te rosszul érzed magad, az egy másik lány egocentrikus énképe, ami azt akarta sugallni másoknak, hogy neki egy fantasztikus kanja van, ezzel többnek mutatván magát másoknál. És ennek mi köze van hozzád? :DDD

Emiatt érzed te magad rosszul, hogy x mennyiségü ember az egójának kedvez, ahelyett, hogy igaz lenne, és az igaz szerint viselkedne? Ugyan

2013. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Konkrétan mondja meg, mit csinálsz rosszúl!

Gyere és megtanítlak, ha lány vagy!

F.

2013. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Beviz Elek ***** válasza:

Azèrt nem teljesen ìgy van ez. Nem azèrt mondjàk valakire hogy jól csókol mert x ember pontozta 10es skàlàn ès elèrt egy eredmènyt, majd a jobbakból lètrehoztak egy nemzetközi szabvànyt (ISO) amit a wikipèdiàn is elolvashatunk ès ehhez KELL igazodni.

Szóval nem beledumàltàk amihez igazodni kell!


Volt olyan csajom aki jól csókolt ès volt aki nem. Nem tàblàzatból nèztem ki, hogy melyik milyen, hanem mennyire tetszett az amit ès ahogy csinàlt.


De mint màr ìrtam, rà lehet vezetni bàrkit.

2013. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!