Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idős korban első párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idős korban első párkapcsolat?

Figyelt kérdés

28 éves korában jöttem össze a párommal, és én vagyok neki az első barátnője. Családi háttere olyan szempontból nem volt jó, hogy tinédzserkorában eváltak a szülők.

Beszélgettünk erről a témáról, és elmondása szerint nem igazán koncentrált a párkapcsolat témára, tanult, dolgozott, még nem volt "biztos" élete. Mikor összejöttünk, volt rendes munkája, és jónak tűnt minden.


Nagyon rendes pasi, de megfordult a fejemben, hogy mi van, ha egyszer rájön, hogy "ki akarja élni magát". Szerintetek?


2013. ápr. 26. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság ezen filozofálni... attól, hogy első kapcsolat lehet belőle utolsó is, ettől nem feltétlenül hagy ott téged egy idő után, lehet valaki már sok kapcsolaton túl volt, és mégis másfele kacsintgat. Nem vagyunk egyformák.
2013. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ki kell minden férfinak élni magát, 28 éves immár 30 éves (házasulandó) kor előtt áll, muszáj hogy több nővel legyen intim kapcsolata, különben soha nem szabadul meg a kíváncsiságtól é a vágytól.. (ne feledd, hogy az ember kíváncsibb minden állatnál, akik elindultak végtelen óceánok felé, az életület is ignorálták, csak az ismeretlen érdekelte őket)


Szóval, vagy belefér ez neked, vagy nem. Te döntesz


Remélem nekem van még időm minnél több hódításra, bár már engem is szorít az idő. 22/F :/

2013. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megjósolni. És ha nem ez lenne az első kapcsolata, akkor sem lenne semmi garancia! Van ismerősöm, akinek fiatalon volt pár kapcsolata, és 40 évesen, két gyerek után jött rá, hogy még túl keveset élt, be akarja pótolni...
2013. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!