Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rosszul érzem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rosszul érzem már magam emiatt, mindent ő fizet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szegények, én itthon mégsem kapok egy Ft-ot sem. Ha kérek, akkor is csak nagy nehezen adnak, nagyobb összeget meg már kérni sem merek. Munka nem jön össze, pedig próbálkozom, állandóan nézem, küldözgetem az önéletrajzokat, mindig csak a visszautasítás. Barátom sem dolgozik, de ő kap otthonról pénzt. Mikor elmegyünk valahova, mindent ő fizet. Rosszul érzem már magam, így megbeszéltük, hogyha lesz pénzem akkor odaadom neki azt amit rám költ, ergo így most tartozom neki. Nincs kedvem így már elmenni vele sehova, mert tudom, hogy ő fog fizetni :\


Mit csináljak? Nem tud valaki Miskolcon állást egy 19 éves lánynak? (idióta hozzászólásokat nem kérek, nem fogok kiállni a sarokra..)


2013. ápr. 24. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
:( én is így vagyok. nincs szinte semmi pénzem.. nekem se adnak a szülők.. annyi pénzem van ami megmaradt a egész hónapos nyári munkámból még tavalyról.
2013. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
több hónapos
2013. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy rossz érzés (minket sem vet fel a pénz),de akkor találjatok költség mentes / alacsony költségű programokat,mert gondolom azért,ettől függetlenül szeretne veled találkozni.
2013. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretne, szoktunk is :) De egy idő után megéhezünk, enni kell, inni kell és ott vagyunk, hogy megint ő fizet.. meg azért nem lenne rossz, ha lenne egy kis pénzem, idejét nem tudom, mikor mentem el vásárolni egy jót :\
2013. ápr. 24. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze,de ez még ne riasszon el :)

Kérdezted tőle,hogy biztos nem baj ez így?


Amúgy ismerős a helyzet,mert nem is annyira régen volt egy randim,ami előtt direkt güriztem,gyűjtögettem,hogy legyen elég pénzem mindenre,de a lány kitalálta,hogy menjünk sétálni :D

2013. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én is rosszul érzem magam e-miatt, de én mindig viszek pénzt magammal csak barátom megmondta,h amíg vele vagyok ő fizet mindent.Mondjuk ő dolgozik. Egy kicsit kényelmetlenül érzem ilyenkor magam, de próbálok mindig a kedvében járni.

Süss, főzz neki mondjuk :)

2013. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de a sütés-főzés nem oldja meg a pénzügyi gondjaimat. Nem akarom, hogy mindig ő fizessen és tartozni is utálok. Valami kéne gyorsan. Nyaralni is jó lenne de azt meg végképp nem hagynám, hogy ő fizesse, meg szerintem nem is fizetné. Nem szeretném, hogy úgy tűnjön, ő tart el :\
2013. ápr. 24. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:

csak úgy mellékesen...

[link]


hozzáfűzöm, hogy kedvesem dolgozik, én nem, mindig ő fizet, ha van egy kis pénzem, akkor én.

de nem csinálunk ebből gondot, tudja, hogy ha lesz munkám, akkor felváltva fogjuk ezeket intézni. csak közénk áll még a távolság is és így az utazást is ő állja.

2013. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!