Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon keveset ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon keveset ír nekem msnen:S Olyan rosszul esik már elmagyarázta hogy azért mert közbe mindent csinál de akkoris. Olyan mintha nem érdekelném. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Akit szeret azzal azért csak foglalkozhatna. Élőbe meg semmi gond... De keveset találkozunk:s
2009. okt. 29. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális ha valaki nem MSN.en éli az életét, vagy lehet csak lusta beírni amondandóját. Egyébként meg sokkal jobb ha élőben oké mintha csak msn-en tudna beszélgetni. Van olyan srác is aki msn-sn löki as zöveget élőben meg egy tehetetlen hülye.
2009. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
itt pont fordítva van:) Lehet h nem lenne okom panaszkodni . meg vele se kéne veszekednem emiatt:D Csak ha én írok nkei egy csomó ő meg ír rá egy :D-t na az eléggé idegesítő. meg amikor elmegy tv-zni és nem is írja hogy pillanat:\
2009. okt. 29. 18:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim is ilyen , van,mikor 20percet is kell várnom hogy visszairjon!akkor nem csak én vagyok igy vele?Mi is keveset találkozunk sajna.Meg van mikor irok vagy3sort és az a válasz, hogy aha.Na ezen ki tudok akadni.:S
2009. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hogy irta hogy pill, és lett belőle másfél óra....:S
2009. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

mi pl soha nem msn-zünk. ha hallani akarjuk egymást vagy elköszönni felhívjuk egymást vagy jóéjt sms, pedig ott az msn

ő is biztos oylan mint az enyém

azt mondta gyűlöl velem msn-ezni mert az olyan személytelen meg szzar

2009. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
18:41vok,am én sem nagyon szeretem,mert már egy csomót veszekedtünk msn-en, mert félreértettünk valamit:S
2009. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nah mi meg fordítva vagyunk, a barátnőm nem ír nekem de tudom hogy iylenkor töb bmindent cisnál egyszerre meg több emberrle beszél, jobb is ha élőbe tud beszélni
2009. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

mitvársz h mindennap ott üljen az msn előtt és neked irogasson, képtelenség amit kérsz. ez senkinél nincs így.

mikor nemvolt msn, a párok akkoris találkoztak heti mittomén, 3szor, minden nap vagy minden 2. nap telefonon beszéltek fél órát, és ennyi. nem beszélgettek egymással mindennap reggeltőkl estig. irreális dolgot vársz el tőkle.

2009. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ha pl elmegy enni akkor közbe minden mást is csinál:S és jön másfélóra múlva h na ittvok babám, bocsi de..... huhh és most is ez van. de legalább másnak is vannak ilyen gondjai:) jajj ezek a pasik:@.... :)
2009. okt. 29. 19:27
 10/16 anonim ***** válasza:

NEM IRT EMESENEN?????


HALÁLBÜNTETÉST NEKI!!!


-.- 20/F


Mennyi is lehetsz?

13?

2009. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!