Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ha érdekelném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ha érdekelném akkor érdekelné amit mondok, nem? és miért titkolózik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy fiú, akivel tök jól elvagyunk tetszünk egymásnak (még nem járunk) aztán most összevesztünk :S vagyis ez történt hogy ő mindenre azt mondja ,,titok" kérdezem tőle hogy mit csináltál ekkor és ekkor :S és azt mondja titok, voltak még ilyenek és azt mondta amikor megkérdeztem tőle hogy miért nem mond el semmit :S azt mondta hogy azért mert nem akarja és mert nem tartozik rám, meg ha annyira érdekelne akkor elmentem volna (amikor elhívott vhova de nem tudtam elmenni mert nem ugyanott lakunk és akk. nem tudtam volna megoldani)és ezt sokszor a szememre hányja pedig tudja hogy nem tehetek róla....és így nekem lesz lelkiismeret furdalásom, meg én mondtam neki hogy én meg mindig elmondom neki hogy mit csináltam a 7végén meg minden .... erre ő azt mondja: nem én kérdeztem...

ebből az jön le hogy én nem érdeklem :S mert akkor ha érdekelném akkor érdekelné amit mondok, nem???? és miért titkolózik???? ennyi erővel akkor egy másik csajjal is lehet akkor .....


2010. aug. 14. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdekled, de nem bízik benned.
2010. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutatja a kisfiú a nagyfiút, közben otthon veri a répát a XXX-es filmekre. Titok:D Jó vicc......
2010. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!