Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért titkolózik? Iszonyatmód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolózik? Iszonyatmód idegesít.

Figyelt kérdés

Barátommal 1 év után szakítottunk, ez volt 6 hete. Azóta összesen 4,5 napot töltöttünk együtt, többek között tegnap is együtt voltunk. [távolság miatt lett vége]

Kitaláltam, hogy én mennék minden héten, mert nekem több szabadidőm van, mint neki, kevésbé vagyok fáradt egy 2,5 órás utazáshoz. Tegnap mondta, ezen a héten ne menjek, mert a nagyanyjáékhoz mennek. Ma felhív, hogy menjek mégis. Azt mondta, van 1 jó híre, de azt majd személyesen. Most mi a rák van? Jövő héten meg elvileg találkozik egy lánnyal. [randi] Mit kell állandóan titkolózni? Amúgy tudom, hogy szeret, mert bizonyította.


2010. nov. 15. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Már megint te?!
2010. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hö?
2010. nov. 15. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem. Ha szeret miért randizik?
2010. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemtom.
2010. nov. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!