Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nagyon titkolózik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon titkolózik és nem akarja megmondani merre volt azt jelenti hogy fiú van a dologban?

Figyelt kérdés
Fontos lenne..
2010. nov. 9. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. lehet, hogy csak cikinek tartja, hogy mennyit jár vásárolgatni. az is lehet hogy nőgyógyásznál volt. vagy szoláriumban... ilyen csajos dolgok...
2010. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Lehetett a barátnőivel vagy olyan szakkörön ami szerinte ciki.Persze megvan az esélye hogy fiú van a dologban!De nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!Próbáld még faggatni de ha nem mondja el akk sincs baj de ha ez többször is elő fordul akkor komolyabban beszéljétek meg!Most még nincs probláma szerintem nincs fiú a dologban:D
2010. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esélyes, de azért ne vedd biztosra!
2010. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, bár meglehet az esélye. De sztem ne faggasd róla, mert lehet h ez nem vezet majd jóra... én például gyűlölöm ha folyamatosa kérdezgetnek pedig már megmondtam h nem akarom elmondani...
2010. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan azt jelenti!
2010. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bepasizott bepaliztak sajnálom
2010. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:08

teljesen egyetértek ezzel, én is utálom,ha faggatnak. Ha nem akarja elmondani, akkor nem is fogja, így meg csak veszekedés lesz belőle...

Ha meg fontos, akkor úgy is megtudod.

2010. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tiniként énis utáltam a faggatózást, főleg m anyám örökké attól rettegett, h vmi 100 piercinges punk megront vhol. :D ...ezért mikor könyvtárban voltam, már arról is titkolóztam a végén -.- ...am. meg pont ott pasiztam be, szal ilyen "ártatlan helyen" is lehet bármi.
2010. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!