Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon keveset ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon keveset ír nekem msnen:S Olyan rosszul esik már elmagyarázta hogy azért mert közbe mindent csinál de akkoris. Olyan mintha nem érdekelném. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Akit szeret azzal azért csak foglalkozhatna. Élőbe meg semmi gond... De keveset találkozunk:s
2009. okt. 29. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Tudod vannak akik nem a gép előtt és az MSN előtt élik az életüket... te is gondolom ilyen 'xDDDDDDD' -s kislány vagy + myvipezel egész nap + 1percig nem bírod ki hogy ha nem lehetsz ott az 'msn' előtt. Miért nem hívod fel telefonon? Istenem... MSN divatmajmok... rögtön a pasik a hibásak ezért? Nézzél már magadba kérlek, és ha lepontozol, belátod hogy igazam van.
2009. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

sztem hülyeség is...mi az a ritkán találkoztok? hány naponta?

sztem is elég csak néha msnezni, nem kell mindennap:s inkább 1 szép sms meg telo h halld a hangját többet ér..mind1 idősebb korban már nem fog ez aggasztani:)

nekünk is van msnünk a párommal(24éves vagyok ő 22)de kb hetente 1X beszélünk fél órát, és heti 3napot vagyunk 1ütt(suli, munka miatt)értsd meg őt, és emiatt ne h már veszekedj vele, ezt meg fogja elégelni...nyugi attól még szeret, csak nem mindenki szeret annyira irogatni:s ezt fogadd el, akkkor van gáz ha mással tud beszélni veled nem, de gondolom nem ez van..szal nyugi

2009. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Hát szerintem egyáltalán nem gáz h msn-en ugy mnd nem olxyan "Akítv" nekem már lassan másfél éve van barátom és msne-n nagyon ritkán ír inkább élbe szereti kimutatni h mennyire szeret:)eleinte engem is nagyon zavart de aztán rájöttem h tényleg nagyon szeret és azért nem ír mert nem is nn szeret msn-ezni!!Szval nyui



15/L

2009. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én is kezdek rájönni hogy így van:) és h szeret ennek ellenére:D szall remélem nem lesz gond:P köszi a válaszokat;))
2009. okt. 30. 15:27
 15/16 anonim válasza:
Igazán nicns mit:P
2009. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szija. Nyugi az én barátom is ezt csinálja, de így fél év után már kezdem megszokni. Van hogy be se írja, hogy pill és órákra eltűnik. Hidd el nem éri meg ezen vitatkozni inkább arra koncentrálj hogy élőben minden rendben legyen. Ja és még valami: sajnos nekem elég későn esett le hogy mindig csak msnen vitatkozunk élőben meg jól megvagyunk..ami ugye azért van mert nem látjuk egymás arcát msnen..szóval ha teheted ne beszélj vele annyit msnen inkább csak telefonon.
2009. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!