Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves fiú vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú vagyok, és még soha nem volt barátnőm, és kezdem már feladni... Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Másfél év alatt 9 lánynál próbálkoztam, hol finoman,barátságos kontaktuskezdeményezéssel,vagy kicsit büszkén,de volt hogy az illető lányra nyomultam is, de bármit tettem, nem értem el vele semmit. Biztos vagyok benne hogy nem a kinézetem a gond, és udvariasan is beszélgetek velük, de egyszerüen levegőnek néznek, jobbik esetben max barátként kezelnek, de én többet akarok, mert már nagyon unom hogy bármit teszek, egyszerüen eredménytelen a nők terén. válaszokat köszi,ha lehet, lányok irjanak
2008. jún. 14. 23:41
1 2
 11/15 anonim válasza:

szia!szeretném meg tudni a neved és ha van msn címed azt is ha gondolod myvipen keress meg!nevem:járvás bernadett

msn címem:betti145@hotmail.com én szeretnék egy nomális pasit és nekem nagyon úgy tűnik hogy te talán az van!szeretnélek megismerni ha lehet!minél előbb írj vagy vegyél fel msn re!vagy írj az e-mail címemre :betti145@freemail.hu

2008. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Újra én:)

Változás nem történt, talán-talán a főiskolán még bepróbálkozok egy-két leányzónál, de nem számítok nagy dolgokra. Talán nem vagyok elégedett magammal, vagy csak sokat akarok egyszerre, de már lényegtelen, az égiek gondoskodtak róla hogy nehogy egyszer az életben rátaláljak az igazira...neeeeeem ....:S

további kellemes estét nektek :)

2008. szept. 1. 23:18
 13/15 A kérdező kommentje:

Hi everybody!


Hát vágjunk is a közepébe mindjárt: van egy csaj, csak 1, aki csoporttársam, külsőre 10ből határeset '5'-ös, de a belsője 10/10. Együtt lógunk lyukas órákon, könyvtárba ülünk be, megnevettetem, hülyéskedek, elég jól mennek a dolgok. Megvan az msn címe, a telszáma, és 1 kép róla. Meglepetésemre anyám rámondta hogy nem plázacica, se cicababa, hanem olyan amilyennek egy csendes lánynak kell kinéznie. Amolyan alapfokú csajnak minősítem, meglehet hogy összejöhetnénk, de hát nem tom, még várok 1-2 hónapot, bármi közbejöhet még ... aztán ha ugyis megadte a fene az egészet akkor tökmind1 ugyis az egész dolog. :)

2008. okt. 4. 13:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Sikerült :D
2008. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úristen azóta már akár gyereked is lehet. Én most 16 vagyok és még nincs barátnőm de engem már msot esz miatta a fene :D Hogy mennek a dolgaid?
2012. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!