Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves fiú vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú vagyok, és még soha nem volt barátnőm, és kezdem már feladni... Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Másfél év alatt 9 lánynál próbálkoztam, hol finoman,barátságos kontaktuskezdeményezéssel,vagy kicsit büszkén,de volt hogy az illető lányra nyomultam is, de bármit tettem, nem értem el vele semmit. Biztos vagyok benne hogy nem a kinézetem a gond, és udvariasan is beszélgetek velük, de egyszerüen levegőnek néznek, jobbik esetben max barátként kezelnek, de én többet akarok, mert már nagyon unom hogy bármit teszek, egyszerüen eredménytelen a nők terén. válaszokat köszi,ha lehet, lányok irjanak
2008. jún. 14. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Hehe, ismerős a dolog. Én is ilyen helyzetben voltam a te korodban (nem mintha sokkal idősebb lennék :D, most 21 vagyok).

Elég sok fajta gond is lehet. Írtad hogy a kinézeteddel nincs szóval ezt most húzzuk is ki a listáról.


Ami pl. gond lehet hogy alapból úgy néznek rád mint barátra, és ez tapasztalataim szerint rossz kezdés szokott lenni mert erről nem igazán lehet továbblépni, mert félnek, hogy júúúj, elveszítenek egy barátot.


Másik gond pl az lehet hogy rossz típusú lányokkal próbálkozol. Vannak olyanok akiket valahogy egész egyszerűen nem lehet megközelíteni. Azt mondják, hogy várnak az igazira de igazából jól elvannak magukban is.


Jah, és sajnos későn jöttem rá én is hogy nem szabad túl kedvesnek és mindent megtevőnek lenni, mert az ilyen mint egy kutya akinek parancsolgatnak és ugrik. Igenis legyél jó fej, legyél kedves egy bizonyos szintig, de ne addig hogy mindent megtegyél neki. Humorosnak is kell lenni és nem baj ha gonoszkodsz vele, ameddig érti ezt.


Jah, ami még baj lehet ha túl görcsösen keresel valakit, mert az látszik rajtad és hidd el úgy nem fog összejönni.


Csak annyit tudok tanácsolni hogy engedd el magad és add az igazi éned. Ahhoz hogy megismerkedj valakivel sajnos szerencse is kell szóval ameddig szerencséd nem lesz addig dölj hátra és érezd jól magad az életedben. Annyi jó dolog van még ezenkivűl. És egyébként ha jól érzed magad és látszik ez rajtad, akkor ragadnak rád majd a csajok, mert a magabiztosság és az optimizmus jó kis szexepil.

2008. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi a gond hogy barátnak/havernak éreznek a csajok! :S Vagy esetleg lányos vagy. Jársz még középsuliba? ha igen akkor könnyű dolgod van ott könnyen lehet ismerkedni. vagy menj el valami buliba keress egy csajt kezdj vele flörtölni de ne nyomulj először! Ha látod hogy benne van akkor hívd meg valamire! :-) De ha normális barátnőt akarsz, akkor ne a disco kurvájával kezdj! Szerintem elsőnek egy 15-16 éves csajt válassz "gyakorolni", a lényeg hogy ne legyen nálad tapasztaltabb. Vagy ha már van kiszemelted akkor kezdj vele ismerkedni! Kérd el a számát, msn címét barátkozz össze vele aztán hívd randizni! ;-) De azoknál már hiába próbálkozol akik barátként tekintenek rád. :S Én 18 évesen voltam így. Tetszett a suliból egy fiatalabb csaj elkértem az msnjét, két hét múlva elkezdtünk járni. És még mindig tart. 2 éve.
2008. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
nem lehet hogy szimplán ronda vagy?
2008. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez is lenne a gond, még a legcsúnyább emberek is találnak párt, vmi. más gond lehet. Talán túl udvarias vagy, nem érzik hogy mint nőre nézel rájuk. A csajok jó része a határozott pasikra bukik.
2008. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele. Igazából még most sem vagyok az a kimondott csajozós tipus, de szerencsére az utóbbi időben elég volt nekem válogatnom. :)


Az lehet a probléma, hogy nem tudod értelmezni a csajok jelzéseit. Ezért egyrészt rosz lányoknál próbálkozol, másrészt olyanoknál pont nem, akik esetleg megőrülnek érted. És ez független a szépségtől.


Én azt javaslom, hogy ragadd meg az első alkalmat, gyakorolj, szerezz tapasztalatokat, még ha nem is gondolod komolyan az adott csajjal a dolgot. Elöbb utóbb meg fog jönni a "rutin". Azt hogy hogyan kell viselkedni a csajokkal, egy kapcsolatot hogyan kell kezelni, ugyanúgy tanulni kell, de szerencsére könnyen és gyorsan megy. :)

2008. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezekután már meg se merem kérdezni, hogy ki a ' normális ' fiú? :) Nem tom, és ha egy szemétláda lennék, és kurváznék, máris lenne barátnőm? :D LoL
2008. jún. 15. 20:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont. Nekem tetszik egy srác a suliból. :D Ő is 19 mint te. Nem ismerem de mindig nézem. Olyan aranyos. kis tejbetök. :D na sajnos neki nem esik le a dolog. Szerintem járj egy kicsit nyitottabb szemmel. Én speciel biztos h nem kezdeményeznék nála akárhogy is tetszik. Az mindenképp a pasi dolga. Szal ha észreveszed egy csajon h többet néz a kelleténél, jelez h tetszel neki akkor ne bízd a véletlenre. Meg amúgy is... A bulis dolog tényleg jó ötlet. Ott a legkönnyebb becsajozni. És ha tetszik vki akkor ne legyél nyuszi, utána azt veszed majd észre h elvitték előled. Tapasztalat. :(
2008. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nah nehogy feladd, csak ezt ne! Biztos hogy blokkol téged az, hogy még nem volt kapcsolatod. Ez gondolom feszélyez téged. Próbálj laza lenni és határozott, de ne tűnj olyannak, mint aki mindenképp csajt akar, és mindenkire rányomul, ez elijeszti a csajokat. Sajnos pont ismerek ilyen fiúkat, és egyiknek sem volt még barátnője. Lehet, hogy nem véletlen. (egyik sem ronda, egyik 20, másik 23 éves)

egy lány

2008. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne add föl soha mert 19 évesen még nekem se volt most meg 20 vagyok és most van.

És honnan mondjuk meg, hogy mi a baj, hogyha összesen annyit tudunk rólad, hogy szerinted nem vagy csúnya és nem vagy bunkó?

2008. jún. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
" Üzletet " ajánlott nekem egy kurva... pont miután ezt a kérdést írtam, ott lakik ahol én. Viszket a tenyerem, nehogy véletlenül rászokjak, és akkor jaj nektek csajok :) ... nem mondtam neki nemet.... de igent se... :)
2008. jún. 16. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!