Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális h ilyen nyomorultnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h ilyen nyomorultnak érzem magam?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt párommal, voltak gondok,veszekedések, de ez mindenkinél előfordul. de még mindig nem jegyzett el párom, és ez zavar(mondtam már neki). körülöttünk mindenki elvan jegyezve, meg babát várnak. én is szeretnék babát, de az sem lenne baj ha 1 éve mulva jönne össze... de párom azt sem akar majd csak 5 év mulva... olyan rosszul érzem magam emiatt :S
2013. ápr. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem normális, mintha nem merne felvállalni, úgy érzed...?
2013. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érzed, hogy ennek a kapcsolatnak már nem ma lett vége? Egy férfi akinek te kellesz az akar, az le nem rázható. az állandóan jön, hogy el akar venni,hogy gyerek kell stb, még ő szitja ez ügyben a cirkuszokat.Szóval szerintem fejezd be, mert csak időpocsékolás.Sajnálom.
2013. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felmer vállalni, csak olyan családban nőtt fel ahol ezt semmibe vették :S a nővére más apától van, az apja nem volt vele csak 3 évig, és ezért fél h ő is ezt fogja csinálni,pedig megbeszéltük h szeretnénk mindent, de ő még várna...
2013. ápr. 21. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
hű szívem, ha tényleg igaz a válasz a feltett kérdéssel együtt, akkor vess véget neki, mert ennek nem lesz jó vége, csak egy válással tarkított baromi nagy családi perpatvar. Te biztosan 100% szereted őt, ezt érzem rajtad kényelmes életét nem akarja feláldozni, ahogy kiveszem a szavaidból és ezért is nem akar lépni... és elvenni se nagyon fog, mert számára az se biztos, hogy annyira fontos lennél. Próbálj más valakivel, hátha ő jobb lesz :))
2013. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi...
2013. ápr. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!