Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ismét férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ismét férfinak érezzem magam mellette?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyik barátjának nem vagyok szimpatikus, (úgy hogy nem is ismer) és valamelyik nap elkezdett beszólogatni nekem (fb-on), mivel a barátnőm haverja tűrtem elég sokáig, aztán visszaszóltam, és most meg akar verni, egyértelmûen erősebb mint én és most nem merek kimenni a barátnőm elé a sulijához. Eléggé gáznak érzem a helyzetet

Az a maradék férfiasság is eltűnt így belőlem


2013. ápr. 21. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a barátnőd tudja?
2013. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd dolga, hogy helyre rakja a tagot.
2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy a te dolgod volna ezt elintézni 26l
2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, szerintem nem attól leszel igazi férfi hogyha képes vagy leverni a fél várost.Bőven elég az ha kiállsz magad és a párod mellett és nem hunyászkodsz meg még akkor sem ha te vagy a gyengébb.
2013. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem, nyilvánosan fenyegetett meg (mondjuk facebookon) a veréssel. Ha igen, akkor annak akár csúnya vége is lehet... Másrészt meg a barátnőd is tehetne valamit azért, hogy ne így alakuljon a helyzet, és lecsitíthatná a tagot. Mondjuk már eddig is megtehette volna.
2013. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze én tisztában vagyok vele hogy nem verekedéssel kell megoldani az ilyen dolgokat, de ezt Magyarázzam el egy ilyen állatnak, az meg hogy becsületből kiálljak elé .. egyenlő lenne azzal hogy megveretem magam,

Igen tud róla a barátnőm is, és elvileg beszélt vele, de ettől meg azt érzem hogy még ő véd meg engem

2013. ápr. 21. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
4. igazad van. Bár innen monitor elől, könnyű magyarázni de ha kiállsz magadért és a barátnődért akkor nem lesz az gáz ha elvernek. (bár onnan nem ilyen egyszerűn az tény) Velem is volt már hasonló.
2013. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben kidobnám a csajom... nem lehetsz fontos neki, ha egy barátját nem állítja le rólad... közvicc... de ha nem így döntesz: mindenképp menj el a suliba, még ha le is ba.sz egyet. nem bujkálhatsz előle...
2013. ápr. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!