Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ennyire megbántva?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerkedtem egy sráccal. Régen egy suliba jártunk, már akkor is tetszett csak összejött egy csajjal. Aztán most ismét elkezdtünk beszélgetni, úgy kb fél éve. Mindent meg lehetett vele beszélni, nagyon is imponált, hogy jó fej, vicces. Aztán egyszer, írta, hogy kedvel engem nagyon is, vonzónak talál és hogy szeretne többet ismerni belőlem. Aztán csomószor feljött ez a téma, elmondta, hogy nagy hatással vagyok rá. Persze az érzés kölcsönös volt. Sajnos Ő messze van tőlem, kb van köztünk 200 km távolság, és így ritkán találkoztunk csak. Aztán most úgy kb 1 hónapja nem beszéltünk, és most azt vettem észre, hogy újra összejött az exével. Már megint ő ejtett ki. Hihetetlenül rosszul esik. Annyira bánt, hogy félreismertem a srácot. Tényleg ennyire félreismertem?20/L
2013. ápr. 21. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ismerted félre, bár lehet, hogy csak szórakozott veled. Viszont azt is figyelembe kell venned, hogy a másik lánnyal biztosan gyakrabban tud találkozni, így nyilván könnyebben kialakultak az érzései, ráadásul "logikusabb" is, hogy olyannal legyen együtt, aki ott van a közelében. Elhiszem, hogy rosszul esik neked, de szerintem próbálj meg te is olyanokkal ismerkedni, akik közelebb laknak hozzád.
2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!