Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h semmit se csinálok és lekurváznak?

Figyelt kérdés

Lehet mert nem kaphat meg vagy... Nem értem

Tegnap este bulina utánnam jött az egyik ismerősöm a wc-be de nem csináltunk semmit csak beszélgettünk és a haverja meglátta és beszólt h: "te mit kurváskodsz itt?" Pedig csak tök átlagosan álltam ott és annyi... (egy méterre egymástól) Vagy ha már kicsit jobban "kicsípem magam" akkor már az már kurvás vag mi??


2008. jún. 14. 16:49
 1/9 paris hilton ***** válasza:
48%
álam is ugyanez van :(
2008. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Élnek idióta faszok akik csak így képesek reagálni valamire ... nem érdemes törni rajta a fejed miért is kurvázott le.
2008. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos manapság ez menő a fiatalok körében hogy így beszélnek, igazából nincs jelentősége, meg lehet hogy volt benne néhány pohár, ja egyébként még ezt akkor szokták mondani amikor a csaj nem akar ágyba menni velük első látásra, pedig a tök ellenkezője a csaj, na mindegy, szóval ennyire nincs jelentősége, vagy csak meg akart bántani, ezzel nem kell foglalkozni, a lényeg hogy te tudod milyen vagy és kész.
2008. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hat nem tudom hanby eves vagy,d e egy dolgot megmondok...minel szebb vagy annal rosszabb.Tudom tapasztalatbol..a varosba fele a sracoknak azt mondta kurva vagyok, fele h nem. a masik fele meg azert mert egyszeruen nem kaphattak meg. Vagy jartam valakivel,s lattam h csak azt akarja, s otthagytam persze...s akkor mar kurva voltam, mrert hazudtak h engem megkaptak...irigyseg, a csajok reszerol, eg sok csalodasban lehet reszed. Na meg h a wcn beszelgetsz egy fiuval..hat azt senki nem hinne el..es igen, ha kicsiped magad vagy azert vagy nekik kurva mert nem kaphatnak meg, vagy azert mert azt hiszik h valami nagy faszik hordoztatnak, sok oka van..

Szerintem meg kell kapd azt az embert aki szereti h rendezd magad neki,s fogadjon el ugy ahogy vagy:) en is azt csinaltam..habar sokan teljesen felreismertek.

2008. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 leszek jövőhónapban:)
2008. jún. 14. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Szard le magasról... A pasi azért kurvázott le, mert nem kapott meg, és így akart """bosszút állni"""... Ha meg a csajok kurváznak le (és te tudod, hogy tényleg nincs rá okuk) akkor nyugika, ezt vedd dícséretnek, mert azért mondják, mert te csinos vagy, szép vagy, jól öltözködsz, és kurvára irígyek!!! úgyhogy, vedd dícséretnek!! Én is azt teszem ;)
2008. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szólj neki vissza egyértelműen. hz. mi van te F*sz azért kurvázol le mindennőt mert te csak azokkal szeretnél kezdeni, azok ott vannak az utca sarokon nem pedig a buliba beszélgetnek.


Kb. V.hogy így


Ne vedd komolyan vágd ki magad

2008. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
bele ne halj ,hogy lekurváztak, miért vetted magadra?Van valóság alapja?
2008. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van srácok, akik semmibe veszik a csajok, mert nekik csak "egy ujabb kurva" vagy egy ujabb kaland. Az ilyeneket jol le kell égetni (pl a férfiaságukkal kapcsolatosan) és ne félj, mert elmegy a kedve a legközelebbi szivatástòl.
2008. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!