Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapig jártam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapig jártam egy lánnyal, majd szakított velem, de azóta is keres, miért?

Figyelt kérdés

Amikor szakított velem, arra hivatkozott, hogy van egy másik srác, aki picit jobban illik hozzá, de "nehezen tud dönteni". Végül engem ejtett és a másik sráccal jött össze.

Azóta sok-sok hónap telt el, de most is írt egy emailt, ilyen érdeklődés, hogy gondol rám és mi van velem, hogy megy a suli meg ilyenek.

Lehet csak kedvesség, de engem ezzel nagyon durván kínoz, mert én szerettem őt.

Miért keres fel újra és újra?


2013. ápr. 21. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálad felejtette a szexi alsóneműit.
2013. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sosem feküdtem le vele:)
2013. ápr. 21. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán csak unatkozik. Ha ez zavar téged, akkor mondd meg neki, h ha nem akar semmit, akkor nem kell itt jópofizni meg a hullámokat kelteni, te nem csíped a bájcsevejt, tiplizzen. ;)
2013. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert megbánta, de az is benne van, hogy csak érdeklődik irántad hogy azóta mi lett veled.
2013. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha mondod neki, hogy van barátnőd.. és ez nagyon rossz lesz neki, legalább visszakapja amit tett, soha ne egy másik személy legyen az indok a szakításra, de kínozd akkor te is.;)
2013. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne akarj neki keresztbe tenni . úgy értem ne akard féltékennyé tenni meg ilyenek mert ez egy idővel durvulhat és csak magadnak csinálsz vele rosszat. tapasztalat.


amit a legjobb csinálni face-n vagy ahol írogat tiltod és ha rád ir vagy utcán össze futtok, és rád köszön akkor annyit mondj: "bocs ismerjük egymást ? "


de csak ha tényleg el akarod felejteni..


amúgy szerintem vagy azért írt neked mert lehet zavarja hogy nem nagyon keresed mostanában , de lehet az is amit az előttem lévők írtak.

2013. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor vissza jonnek az exek ha kedves es rendes voltal veluk. Viszont mar keso. Hagyd a francba, nem vagy te B terv.
2013. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!