Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha neten ismerkedsz előzetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismerkedsz előzetes kép nélkül, mikor kérsz képet?

Figyelt kérdés

Olyan esetben, ahol nem képes társkereső van. Minél előbb, hogy ha esetleg külsőre nem jön be a másik akkor ne fájjon a szíved, hogy ó, pedig belülről annyira szimpatikus (oké, hogy a belső a fontos, de kell, hogy külső vonzalom is legyen). Vagy csak x idő után, hogy ne kelljen magadról is küldeni olyannak, akivel nem is biztos hogy 5 levélnél többet váltotok?


Attól félek, hogy ha valaki nagyon szimpi és később látom csak, a külső miatt nem érzem, hogy menne tovább (nem azért, mert mondjuk csúnya csak egyszerűen nem jön be. Jobban félek attól, hogy nekem nem tetszik, mint hogy én neki, mert magamon nem tudok változtatni vagy azon hogy ő máshogy érezzen, ez van, de ha ő nem jön be nekem külsőleg, az rossz érzés mert úgy érzem az én hibám hogy nem lehetne semmi.

Ti mit gondoltok erről?



2013. ápr. 21. 00:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Semmikor, mert nem a kinézete számít
2013. ápr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én mindig megpróbálom a lehető legtovább húzni a képküldést, hiszen rettenetesen ocsmány vagyok, és mindenkit elriasztok a külsőmmel.
2013. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sosem szoktam szóba hozni. Ha ő felhozza, hogy szívesen küld, akkor én szívesen fogadom. Persze van ennek nálam egy határa is, lenne olyan eset, mikor már annyira megfogott az illető, hogy kíváncsi vagyok rá, felhozom a témát, és akkor én is küldök magamról.
2013. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na, 12-es!

Már megint kezded?


Amúgy szerintem egyszerű a dolog. Aki komolyan gondolja a párkeresést és elfogadható a külseje, az rak ki képet magáról. Ha nem is profilképnek, de albumban biztos, hogy van neki. Ja, és az első hosszabb beszélgetés után ad facebookot, és elkéri a tiédet.


Aki túl sok képet rak fel magáról, az veszélyes, mert valószínűleg semmi gáz nincs a külsejével, sőt! Csak mutogatni akarja magát és bezsebelni az elismeréseket. Amúgy szarik rád.


Az, akinek semmi képe nincs fent, ha mégis, akkor az távoli vagy homályos, nos az vagy betegesen önbizalom hiányos, vagy tudja magáról, hogy ronda, és előbb az eszével hódítana. Ez a típus tőled sem kér képet, sem facebook elérhetőséget, inkább a randit akarja kicsikarni.

2013. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!