Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék. Exbarátnő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék. Exbarátnő. Milegyen? (sokszöveglent)

Figyelt kérdés

Még 5 hónapja szakítottunk a barátnőmmel. Illetve dobott azzal az "okkal" hogy nem beszélünk eleget. Én továbbra is szerettem, de nem is nagyon tudtunk találkozni. A nyár elején msn-en beszélgettünk, kiderült, hogy megbánta a szakítást, mert az agyára halgatott, nem pedig a szívére. Akkor én hoztam egy döntést. Megmondtam neki hogy egyenlőre nem lehet semmi sem több okból. (azért tettem ezt,mert ugy gondoltam hogyhátha a nyáron talál magának valakit akivel boldog lehet, mert a nyarat távol töltöttem és az úgy nem lett volna jó neki)

Elérkezett a szeptember, ujra közel kerültünk. Úgy tudtam, hogy nem talált magának senkit sem. Utolsó héten még beszéltünk msn-en, akkor is megerősített abban hogy szeret. Majd találkoztunk...bennem megerősödött,hogy még mindig ugyanugy szeretem. Most meg kitalálta hogy nem tudja mit érez meg hogy van még valaki, meg eddig is volt valaki, aki iránt érez még valamit.

Most mit tegyek? Adjam fel? Küzdjek? Probálkozom már egy ideje de nem ugy tünik mint aki akarja. Én meg...részben azt akarom hogy ha lehet legyen boldog, ha azzal a gyerekkel, akkor azzal, vagy inkább velem.

Mit gondoltok?


2009. szept. 24. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd a fenébe. Ha ő ennyi idő alatt ilyen pálforduláson ment át, akkor ne azzal törődj, mi a jó neki, hanem hogy hogy lesz a legjobb neked, és ne hagyd, hogy kínozzon. Engedd el, és merülj el mindabban, ami van még: Meló, hobbi, barátok. Hidd el, jó lesz.
2009. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
háát hihetetlen ez a csaj h egy ilyen rendes, szeretni való srácot elszalaszt...
2009. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amiatt a "valaki" miatt lettél dobva. Csak nem jött össze, és visszatáncolna. De aztán most lehet, hogy mégis közelednek.

Hagyd a p@csába, el se köszönj tőle, meg se ismerd többé, az a legjobb neked. És keress egy normális lányt.

2009. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Én is ugyanazona véleményen vagyok...

Egyszer kidob, mert nem az agyával gondolkodik és nem a szivével... Méeg ezt s ehiszem el...mert ha az agyával gondolkodna akkro se dobna ki, hanem remélne, amúgy nemtudom sok emebr miért különitik el az agyat a szivtől? Miért nem lehetne mind a kettőt egyszerre használni?

Na mindegy...ha meg is bánta akkor lehet elkellett volna gondolkozni h a nő mit akar...de most amikor meginn egyebeket mond h talán van valaki, aki iránt érez valamit...vagy szórakozik veled és kihasználna vagy nem tudja h most mit tegyen.

De ha azóta annyira bizonytalan és nem tudja h mit akar akkro gondolj arra, hogy ezután is ilyen lesz...hogy minidg ürügyeket talál ki meg ehhez hasonlókat amit eddig is tett és gondolom neked cska nem lenne ez jó. Tehát szerintem is inkább keress egy olyant, aki értelmesebb és tud téged értékelni.

2009. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak aza baj hogy nem tudom elfelejteni.

volt már azota kapcsolatom, mostis, már egy ideje van.

nem direkt mentem bele, hanem eléggé depresszios állapotomba voltam az összejövésünk napján és magával ragadtak az események.

szakítok, de nem lesz összeveszés. nem vesztem még össze senkivel sem szakítás miatt.

egyszerűen nem tudok kiszeretni belölle.

nemtudom miért.

valaki tudna valami megoldást arra hogy szeressek ki olyanból aki nem szeret viszont?:S

2009. szept. 25. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak. Nincs rá megoldás. Én is hasonló cipőben jártam, csak nálunk az ok az ő részéről az volt, hogy "nem érzem már azt a tüzet mint rég". Ez volt lassan 3 éve. kb 2,5 éve nem beszéltem vele csak futólag pár szót 4-5 havonta. (mikor összefutottunk valahol) De még mindig van, hogy eszembe jut. Kapcsolatból kapcsolatba léptem én is, de valami mindig hiányzott. Ezt az érzést csak Ő tudja, tudná pótolni. Hogy küzdj e érte? Egy próbát megér. Nem többet, egyet. Bolondot ne csinálj magadból azért. (Tapasztalat) Sajnos ez a fajta mély szerelem nehezen múlik, ha elmúlik egyáltalán. Azt nem írtad meddig voltatok együtt.. Ha nagyon sokáig, akkor lehet jobban hiányzik csak a "megszokás" miatt, mint a szerelem miatt. Haggy időt magadnak is és neki is, hogy feldolgozza mi volt, mi lehet és mit vesztett el. Nem lelombozni akarlak, de nehéz időszak veszi kezdetét. De csak egy módja van, hogy jobban érezd magad és ez nem a felejtés, mivel felejteni nem lehet. Az emlékek örökre megmaradnak. Tereld el a figyelmed mindig. Társaság, barátok, munka. Kikapcsolódás. Próbálj meg minél kevesebbet egyedül lenni, akkor jobb lesz, hidd el. :)
2009. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én egy sztorival próbálok segíteni, hogy mit tegyél.


2008 decemberében összejöttem egy tatabányai lánnyal, miközben én tőle 500 kilóméterre, Ausztriában laktam. Eleinte havonta egy, maximum két hétvégét voltunk együtt. Az első hónapban már félrelépett, igaz, csak csókolózott egy másik sráccal. Az idő múlt, nem tudtam nem megbocsáltani neki. Júniusban dobott, azzal az indokkal, hogy kiszeretett belőlem, mint utóbb kiderült, megcsalt. 2 hétre rá, nem tudtam még mi a pálya, visszajött hozzám, hogy megbánta a dolgot. Augusztus végén szintén dobott, de nem más pasi miatt. Egyszerű indokkal: nem szoktam le a dohányzásról.

Ez történt 3 hete, azóta új kapcsolatom van (2 hete), nagyon kiábrándított a később kiderült valóság. Mióta együtt voltam 1 hetet az új barátnőmmel, ismét jönne vissza hozzám. Nos, lekoppintottam.


De még hiányozni hiányzik, mégsem tudok mit tenni. Majd elfelejtem az idő elteltével.

2009. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nos telt az idö, mondok pár uj dolgot.

Nem adtam fel!

És ujra együtt vagyunk:D:D

És boldogok vagyunk:D:$

2009. okt. 31. 12:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak addig alig telt el egy hét. De azóta most még több idő telt el. Én kiváncsi vagyok arra, ha még mindig együtt vagytok és boldogok? Mert ha igen akkor nagyon elcsodálkoznék h azóta még nem bizonytalankódott egyszersem a csaj.
2010. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hm érdekes hogy erre a régi kérdésemre most még jött válasz. Azt kell mondanom hogy az idő megváltoztatta azt a személyt, akiről itt írtam, és nem mondanám hogy előnyére. Ezzel azt hiszem hogy elárultam a végkifejlettet. Egyébként annyi érzelmi "kavaródás" történt az utóbbi időben, hogy hajaj... nem tundám egy "kérdésben" megfogalmazni. :")
2010. ápr. 24. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!