Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik olyan h az elso nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan h az elso nagy szerelmemmel maradjak eletem vegeig?

Figyelt kérdés
regebben is volt "baratom"...es voltam "szerelmes", egyik sem volt hosszueletu...viszont 9 honapja vagyok egy olyan sraccal akit jobban szeretek mint barkit a vilagon, jobban mint sajat magamat...ha egy reggel ugy ebrednek h mar nincs nekem, akkor fel sem akarnek ebredni tobbet...O a mindenem...es tudom h ez forditva is ogy van, en vagyok neki a vilagon a legfontosabb...ha nem lehetunk egyutt mindketten kivagyunk, annyira hianyzunk egymasnak...vannak akik ezen mosolyognak, pedig nekem nem kell mas. Foleg regebb sokat martuk egymast hulyesegeken, de sosem fekudtunk le egy este sem ugy h haragudtunk volna egymasra...feltekenyek vagyunk, de csak mert nem akarjuk elvesziteni egymast...(18 evesek vagyunk) maradhatunk egyutt "orokre"? tudom h nem tundermese az elet...
2008. jún. 14. 10:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

elso nagy beteljesult szerelem...akarom mondani:)

koszi a valaszokat:)

2008. jún. 14. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!