Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik olyan h az elso nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan h az elso nagy szerelmemmel maradjak eletem vegeig?

Figyelt kérdés
regebben is volt "baratom"...es voltam "szerelmes", egyik sem volt hosszueletu...viszont 9 honapja vagyok egy olyan sraccal akit jobban szeretek mint barkit a vilagon, jobban mint sajat magamat...ha egy reggel ugy ebrednek h mar nincs nekem, akkor fel sem akarnek ebredni tobbet...O a mindenem...es tudom h ez forditva is ogy van, en vagyok neki a vilagon a legfontosabb...ha nem lehetunk egyutt mindketten kivagyunk, annyira hianyzunk egymasnak...vannak akik ezen mosolyognak, pedig nekem nem kell mas. Foleg regebb sokat martuk egymast hulyesegeken, de sosem fekudtunk le egy este sem ugy h haragudtunk volna egymasra...feltekenyek vagyunk, de csak mert nem akarjuk elvesziteni egymast...(18 evesek vagyunk) maradhatunk egyutt "orokre"? tudom h nem tundermese az elet...
2008. jún. 14. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Alakítsátok úgy, h jó legyen. Ennyi a titka.


Am 20.000 ilyen kérdés volt már...

2008. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

LEHET!

HA A PASID NEM MONDJA MAJD HÚSZ ÉVESEN,HOGY JAJ ÉN MÉG ÉLNI AKAROK!BULIZNI,HAVEROZNI!MERT SAJNA AZ ÉN PASIMMAL EZ VOLT,JÓ MI 19 ÉVESEK VOLTUNK MIKOR +ISMERKEDTÜNK,MOST 20 ÉVESEK VAGYUNK!MERT AZ ENYÉM KITALÁLTA EZT A SZÖVEGET,H JAJ ÉLNI AKAROK,SZABADSÁG KELL!MEG BELEGONDOLNI,HOGY 30 ÉVESEN 10 ÉVE LESZÜNK 1ÜTT!NYUGI VOLT IDEJE GONDOLKODNI,MERT NEM KERESTEM,NEM TALÁLKOZTUNK,ÉS RÁJÖTT,H A HAVEROK +A BULIZÁS ÉDES KEVÉS!

PASI VÁLOGATJA!:)

2008. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tudodm h volt, azt nem en kerdeztem...amugy ha uncsi nem muszaj valaszolni, en azt kerdeztem akinek van velemen

ye...(amugy ha azt vesszuk mar minden kerdes volt 20000x)

2008. jún. 14. 10:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Örökre az hosszú idő.Látom nagyon szeretitek egymást és ez nagyon jó!:) remélem télleg együtt maradtok ,örökre!!!:) .De az idő múlik és az ember változik.kár lenne még előre tervezni hosszú évekre.
2008. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a baratom azt mondta szeretne velem leelni az eletet es elvenne felesegul most, ha lehetne...(sajnos meg legalabb 7 evet varnunk kell, egyetem miatt)
2008. jún. 14. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vok! Ne azon gondolkozz, h meddig maradtok együtt, hanem, h jól működjön a kapcsolat, hülyeség is arra gondolni sztem, csak élj a mának ;)
2008. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszi:) habar remelem ha valtozunk akkor egyutt valtozunk:) sokmindenen tul vagyunk es ez a sokminden osszekot minket...en szedtem ossze a szakadek szelerol annak idejen, ez ez megvan bennunk h ossze kell tartanunk...
2008. jún. 14. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem (nem is érdemes) és a második nagy szerelmet sokkal jobban fogod becsülni.
2008. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló kapcsolatom, ugyanezt mondta hogy szeretné velem leélni az életét és szívesen elvenne feleségül is, én is így voltam vele, nagyon szerettük egymást azt hittem örökké tart, nos mára már vége, pedig sosem veszekedtünk, 6 évig voltunk együtt, de most már csak barátok vagyunk. Életed végéig még rengeteg idő van, lehet hogy jön valaki más, lehet hogy neki lesz valaki más, vagy csak megunjátok egymást. De minden lehetséges, az is hogy együtt maradtok, de akkor nem árt mindig újítani valamin, hogy ne legyen lapos a kapcsolat. Mindenesetre sok sikert hozzá :)
2008. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó válasza tetszik nekem is, tényleg úgy kell csinálni, h így legyen... ! Szerintem mindenki drukkol neked, de azt se feledd, h az emberek irigyek, és ez egy majdnem-csoda lenne, ha tényleg sikerülne együtt maradnotok!

De így legyen. Az első nagy szerelemben tényleg van valami, de ... Én úgy érzem most, hogy hiába találja meg az ember a nagy Ő-t , megtalálni sokkal könnyebb, mint vele (tudni) maradni egy életen át :S Talán kevés ember élheti le az életét a nagy Ő-vel. És aki igen, az nagyon mázlista!

2008. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!