Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk / férfiak! A ti logikátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak! A ti logikátokra van szükségem. Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Sajnos csak hosszan tudom átadni, aki ráér olvassa végig kérem.


Fél éve megismerkedtem egy sráccal, akivel jó barátok lettünk. Egyre több időt töltöttünk együtt, aztán azon kaptam magam, hogy egyre többet gondolok rá és egyre jobban hiányzik ha nem vagyunk együtt. Magamnak igazából akkor vallottam be ezt az egészet, amikor úgy éreztem, hogy nyitni kezd felém. Egyszer pedzegette, hogy mennyire rossz dolog, amikor valakinek van egy barátja akibe szerelmes, és mindketten szeretik egymást, de nem akarják elrondítani a barátságot egy zátonyba futó kapcsolattal. Én ezt célzásnak vettem, hiszen abban az időben csak velem töltött el több időt. Tanácsoltam neki, hogy mondja meg az illetőnek, mert az a helyes. De azt mondta, hogy ez nem fog megtörténni.

Ezek után jobban kezdtem figyelni arra ahogy viselkedik. Még többet járkáltunk el. Kereste a testi kontaktust, hozzám ért, az ölembe tette a fejét, megölelt... Előtte sosem nyúltunk egymáshoz. Aztán többször csak mi maradtunk bent estig és végig beszélgettünk. Nagyon jól éreztem vele magam. Én nem vagyok túl optimista, de úgy éreztem, hogy tényleg érdekelhetem őt. Bár konkrétan nem flörtölt velem (poénból másokkal igen), de többet volt velem mint bárki mással és megosztott velem dolgokat.

Aztán egyik nap megkérdeztem tőle spontán, hogy bejövök-e neki. Köpni nyelni nem tudott, de végül igent mondott. Ettől felbátorodva pár nappal később amikor sétálni mentünk, hazafelé menet amikor megállt egy kicsit, odamentem, megpusziltam az arcát. Erre azt habogta, hogy ezt nem kéne, ez nem helyes, de aztán közelebb mentem hozzá és megcsókoltam. Nem volt nagy durr, nem akartam annyira letámadni. Hagyta, visszacsókolt. Az egész teste remegett. Aztán utána sétáltunk tovább mintha mi sem történt volna. Nevettünk, beültünk enni, stb. Nem is említettük a dolgot. De aztán utána valahogy került egy kicsit, ezért sms-ben megírtam neki, hogy nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, remélem nem tettem. Azt mondta nem baj, érti miért csináltam. Megkérdeztem, hogy mi lesz most? Azt mondta, hogy nem jó ötlet ezt folytatni, nem lenne jó vége. Kérdeztem miért? Erre sok idő múlva már csak azt mondta, mert engem nem lát "úgy"...

Ezek után tovább került. Aztán személyesen is beszéltem vele erről, és akkor is megmondta, hogy nem... Ezek után egy darabig került, aztán azóta sikerült kikalapálni a dolgot és újra összejárkálunk, de valahogy már nem a régi...

Egy közös ismerősömnek elmeséltem a dolgot és teljesen kiakadt, mert számára egyértelmű volt, hogy mi össze fogunk jönni. Tehát nem csak én képzeltem be.

A fiú pár hónapja szakított a barátnőjével akivel 3 évig voltak együtt, szerették egymást.

A közös ismerősünknek a fiú elmondta, hogy a mi kapcsolatunk emlékezteti őt az ő és az ex barátnőjének a kapcsolatára, mielőtt összejöttek.

Az ismerősünk szerint meglehet, hogy ettől fél, hogy újra fájdalom éri őt, és szándékosan koptat le, pedig amúgy érdeklem őt.

Tudni kell, hogy ez a fiú nagyon zárkózott és elég zavart gondolkodású, ezért nem tudom eldönteni, hogy mit is gondoljak ezek után.

Túl tudnék lépni, ha 100% biztos lennék abban, hogy tényleg nem érdeklem őt.


Mi a véleményetek erről a logikáról? Ti mit vontok le ebből? Mit tegyek? Ezen őrlöm magam hetek óta, fogalmam sincs hogyan álljak hozzá ezek után...


Köszönöm annak aki elolvasta.


2013. ápr. 17. 01:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ezt az egész szart leírhattad volna két mondatban. Ennyi időpocsékolást, még szerencse, hogy gyorsan olvasok.

Ehhez nem kell férfi logika, de még csak sok ész sem.


Egyszerűen tele van a töke a fajtáddal, teljesen jogosan. Nem tudom, hogy ezen mit kattogtál hetekig.

Ha emlékeztetted valamire amivel megégette magát akkor értelem szerűen nem fogja újból elkövetni ugyan azt.

2013. ápr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy ezzel vesztegettem az időd, minden esetre köszi a választ, talán igazad van.
2013. ápr. 17. 01:57
 23/43 Yorxun Yorxun ***** válasza:

21. - szerintem ezt a választ volt idôpocsékolás begépelned.


A kérdezô felé: szerintem nincs veszve minden, hagyj egy kis idôt a srácnak, és egyelôre inkább légy "csak" a barátja. Most arra valószínûleg nagyobb szüksége van. Aztán ha túltette magát az elôzô kapcsolatán, akkor jöhet a te idôd! :)


Ha nem jön össze akkor sem, akkor pedig hagyd annyiban.

2013. ápr. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
béla, ez k​urvára nem vicces, nem unod még?
2013. ápr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát azt csinálom. Jóban vagyunk meg minden, de kevésbé akaszkodom rá. Csak kellemetlen, főleg hogy úgy viselkedett amiből azt vontam le, hogy érdeklem őt tényleg. Máskülönben nem léptem volna felé.

2013. ápr. 17. 02:02
 26/43 A kérdező kommentje:
Hagyjátok Bélát engem nem zavar. Ha neki ez jó...
2013. ápr. 17. 02:02
 27/43 anonim ***** válasza:

25: Az, hogy te nem érted, nem engem minősít.


Kérdező:

Miért nem zavar ?

2013. ápr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Ez csak az internet. Megszoktam. Mindenki ott éli ki magát ahol tudja. Remélem itt sikerül levezetned a felgyűlt feszültséged.
2013. ápr. 17. 02:07
 29/43 anonim ***** válasza:
#28 így van, nem jött át a mély mondanivalója a "kár volt megszületned" állításodnak, egy f​asz vagyok
2013. ápr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

#30:

Na így már jutunk valahova, én meg egy patkány.


Kérdező:

Ha ezt fel tudod fogni, akkor nem értem miért kérdezted meg ezt az egészet, bár lehet elfogult vagy, elfogadom.

Egy kapcsolat ha véget ér és voltak benne érzelmek akkor ott nagy vihar keletkezik. Na most te épp a vihar közepébe csöppentél a srácnál.

Rossz az időzítés, mivel abból amit leírtál az jött le, hogy baromira össze van zavarodva a kialakult helyzet kapcsán. Normális esetben lehet imponálna neki az, hogy ennyire hasonlítasz valamire ami egykor kedves volt számára, de ha friss a seb akkor csak a fájdalomra emlékszik.

Ha rövid távon akarsz lépni akkor hagyd, ha pedig megéri várnod rá, akkor próbálkozz meg később, ha eltűntek a viharfelhők.

2013. ápr. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!