Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire várjátok el a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire várjátok el a tökéletességet a párotoktól?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket és a válaszokat... És felmerült bennem, úgy általánosságban, hogy ki mit hajlandó elviselni és mit nem a párjával kapcsolatban? Pl elviseled, ha meghízik/lefogy? Ha dohányzik? Ha iszik? Ha megcsal? Ha igénytelen és ritkán fürdik? Ha elveszti az állását és nem talál újat? Arra lennék kíváncsi, hogy mi az, amit hajlandóak vagytok/lennétek megbocsátani, és mi az, amit semmiképpen? Mi az, ami miatt ragaszkodnátok, hogy változtasson rajta, és mi az, ami bosszant, mégis elfogadod? Nem csak a fenti konkrét példákra várok választ, hanem bármi olyan bosszantó dologra, ami a ti esetetekben előfordult. Igazán arra vagyok kíváncsi, az emberek mennyit viselnek el, vagy mennyire csak a tökéletes párral hajlandóak együtt élni.
2013. ápr. 16. 12:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ami zavar, de soha nem említettem még neki, hogy ha belekezd egy témába, túl hosszú ideig és vontatottan beszél róla. Igyekszem rá figyelni, hiszen azt imádják a férfiak :)

De amikor már rég mást csinálnék és máshol járnak a gondolataim... akkor nehéz!

Persze amikor rám jön a beszélhetnék WTCC vagy Forma1 közbe, akkor csendbe kell lenni! :)

2013. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

7 es vagyok

Nem, nem laktunk szerencsére soha az ő családjánál. Mi szomszédok voltunk. Inkább ő jött hozzánk. Csak amíg ő otthon élt addig mindent elvártak tőle. Ő volt a mindenes, a sofőr, a bankár, a festő minden. És sokszor nem jutott rám elég ideje. Nem tudtunk elmenni sehova mert nekik mindig volt "programjuk" a férjemnek( akkor még csak jártunk) És képzeld mikor különmentünk még nálunk a saját házunkban is osztani akarták a lapokat, na akkor már szólhattam, hogy na elég, álljon meg a menet. Be van fejezve a csicskáztatás, külön család vagyunk oldják meg. A mi számlánkra nincs furikázás stb...

2013. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

tökéletes ember nincs :)


nos, amit már azelőtt leszögeztem, h egyáltalán lett volna barátom a következők voltak:

intelligencia, vegye komolyan a komoly dolgokat, felelősségteljes, szorgalmas és családcentrikus legyen. a humor sem utolsó szempont, imádom ha egy pasinak jó szövege van, meg tud nevettetni.

szerencsére a családomban nem volt rossz példa, sőt, nagyon jól működő, szeretetteljes családom van, és mivel én is ilyet szeretnék magamnak, így olyan párt kerestem, akivel ezt megvalósíthatom.


a masszív piázást undorítónak tartom, egyáltalán nem fér bele egy kapcsolatba.

a hízás-fogyás előfordul. a párom túlsúlyos, de már akkor is az volt, mikor megismertem, ez zavar a legkevésbé. igényes, ápolt, odafigyel rá, h hogy néz ki, és milyen illatszert használ.


egészen apró dolgok zavarnak, pl a sértődős kis mimóza lelke, de ezt tudom kezelni. :)

a munkával nincs baja, szereti a magas életszínvonalat, tesz is érte. én sem bírnék itthon heverészni, jó érzés, h nem kell görcsölni a pénz miatt.


ha bármiben változás állna be a megszokotthoz képest, akkor nem csak az ő háza táján néznék körül, hanem az enyémen is, és közös erővel megoldanánk. nagyon fontosak vagyunk egymásnak, már régen elhatároztuk, h együtt fogunk maradni, és minden nap teszünk azért, h jól működjön a kapcsolatunk.

2013. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A magára való odafigyelés az alap, azt elvárom. Hogy megfürödjön, hogy fogat mosson, hogy tiszta-rendes ruhát vegyen fel. Alap, ahogy a kapcsolatunkhoz hozzááll. Hűség, tisztelet, szeretet. Minden, amiről nem tehet, bármilyen külső tényező miatt, azért nem fogom elhagyni. Elveszti a munkáját, vagy betegség miatt lefogy/meghízik. Ha netán rászokna a cigire, akkor leszoktatnám.
2013. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagyok az elvárásaim, nem tagadom, nehezen is találtam párt. De olyasmi, hogy meghízik vagy lefogy, nem érdekel. Ha dohányozna sem zavarna, az ivás meg csak ha részegeskedne, de szerencsére egyik sincs. A megcsalás nem fér bele. Az meg természetes, hogy normálisan tisztálkodunk. Az állás kérdéssel meg úgy vagyok, hogy itt nagyon nehéz találni, de azért előbb-utóbb valamit kéne csinálni tartós munkanélküliség esetén, hogy megéljünk, akár alkalmi munkát, bármit, ez nem elfogadás kérdése.

Nincs olyan a páromban, amiben változnia kéne, szerintem. Pont úgy szeretem, amilyen.

2013. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14-es: Ha valaki masszívan rászokik a dohányzásra, akkor nem olyan könnyű leszoktatni! Ebből azért szoktak parázs viták lenni. Persze, lehet azt mondani ha szeret akkor nem mérgez téged is, de vannak kompromisszumok. Általában azok hamarabb beválnak, mint az ha vitázol vele ezért.
2013. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nos, az alkoholizmust nem tolerálnám, de mellette állnék ha le akarna szokni. A tisztálkodás nekem alapkövetelmény (nem is követelmény, hanem igény)Tulajdonképpen a megcsalás a lelki és testi bántalmazás lenne az ami azonnali válóok lenne.
2013. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16os: A férjem nem dohányzik, én sem. Amikor megismerkedtünk, akkor sem dohányoztunk. Volt, hogy elszívott egy szivart, akkor mondtam neki hogy ebből ne legyen rendszer. 7év alatt 2szer szivarozott. Szerintem észrevenném, hogyha masszívan elkezdene dohányozni :) És az elején szerintem még könnyű letenni, amikor még csak 2-3szállal szívna el, nem egy dobozzal.

14es voltam

2013. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tökéletességet nem várok el, hanem csupán normális viselkedést és megjelenést.


A kérdéseidre válaszolva: ha lefogy, azzal nincs gondom, akkor maximum tömöm bele az ételt (magyarán főzök rá jó sokat a kedvenceiből és akkor úgyis eszik :), ha meghízik akkor javaslom, hogy menjünk el sportolni közösen (most én szedtem fel 1-2 kilót, tényleg csak annyit, de engem már zavart, így mondtam is, hogy menjünk. Bár a meghízás veszélye nálunk nem nagyon áll fenn, alapvetően soványak vagyunk). A párom dohányzik, én nem. Nyugodtan teheti, amíg nem láncdohányos, és amíg nyáron az erkélyen teszi, télen meg a mosdóban és kiszellőztet utána/benyomja a szagelszívót. Nem zavat 1-2 szál a lakásban sem, szex után kifejezetten szeretem ha mellettem szív el egyet vagy a reggeli kávéhoz. Viszont erről már kötöttünk kompromisszumot, ő maga ajánlotta fel, hogy ha gyerekeket tervezünk, akkor teljesen leteszi. Hiszek neki, mert nem függő, 1 doboz 2-3 nap alatt megy el, de ha olyan kedve van napokig nem gyújt rá.


Ha iszik - hát, ezt hogy is értjük? Mert igyon nyugodtan egy buliban, de ne hányásig és ne addig, hogy ne tudjon magáról. Valamint az alkoholizmust sem tolerálnám.


Ha megcsal - ki van zárva, már egy csókot is nehezen bocsájtanék meg, többet meg soha.


Igénytelen és ritkán fürdik - ha ilyen előfordulna rászólnék, de ha nem változna a helyzet, kitenném a szűrét.


Ha elveszti az állását és nem talál újat - támogatnám, ha önhibáján kívül nem talál újat, igyekeznék vele együtt keresni. Amíg nem azon múlik, hogy túl finnyás ezt vagy azt elvállalni, addig nincs baj. Onnantól meg van. Persze, kukásnak ne menjen el, de ha mondjuk csak gyári meló adódna, azt elvárnám, hogy elvállalja, mert én is vállaltam nőként jobb híján.


Ami bosszant, de elfogadom az az, hogy ő nagyon igazodik a szabályokhoz, illemhez, így lett felnevelve. Én sem vagyok illetlen, de azon nem állok neki problémázni, hogy 5 percet fogunk késni a saját szüleimtől ebédre miatta (ő fordított esetben igen. Na nem úgy kell elképzelni, hogy ezen veszekszünk, de hangot ad annak, hogy ezt szerinte nem így kellene). Ezeket megértem és elviselem, mert ő így lett felnevelve, én meg amúgy.


Más vele szemben nem szokott bosszantani igazából, tényleg nem. Szerencsére.


Én úgy gondolom, hogy azt várom el tőle, amit én magam is teljesíteni tudok ilyen téren. Amiben meg elvi/neveltetési okokból nem értünk egyet, azt igyekszünk elnézni a másiknak, megegyezni benne. Egyébként fordítva is működik, amiket leírtam, ő is így kezel engem szerencsére.

2013. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A felsorolt dolgok közül leginkább az elhízás zavarna, nem szeretem, nem tudok vonzódni a kövérekhez. A dohányzás mindegy, ivás csak mértékkel. Az igényességre sem vagyok kényes, amíg nem büdös felőlem nem kell naponta fürdenie, nekem a szakáll, hosszú haj, nem borotvált szőrzet sem tartozik az igénytelen kategóriába. A megcsalást is elnézném alkalmanként, de csak ha nem titkolja el. Az hogy van-e munkája rá tartozik, én nem fogom eltartani annyi biztos.

Amit nem tolerálok még az az idült lustaság, mindenféle fizikai munka elutasítása, számítógépes játékoktól való függőség, rendszeres droghasználat, sumákolás ködösítés - inkább mondja meg ha valami rosszat csinált.

2013. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!