Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó az Elittárs.hu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó az Elittárs.hu személyiségtesztje?

Figyelt kérdés
Kijött rajta nekem hogy: nem barátságos, elhatárolódik az emberi kapcsolatoktól. Ha ez igaz ez sok mindent megmagyaráz...

2013. ápr. 14. 20:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7 és 5 magával beszélget, de jó:D
2013. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 ne röhögj, töröltek egy hozzászólást, azért ilyen :DD
2013. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Rám passzol az eredmény. :) Mellesleg a teszt ingyenes..
2013. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Rám is, meglehetősen profi, erra akartam kilyukadni...
2013. ápr. 16. 20:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Ön elhatárolódik az emberi kapcsolatoktól?

[×] igen

[ ] nem


A teszt eredménye: elhatárolódik az emberi kapcsolatoktól

2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyit segít a pártalálásban, de tényleg nem egy banális Nők Lapja teszt. Pont nem olyan, mint az előző példa..
2013. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam hogy "rossz" lesz a tesztem; ha tudtam volna hogy jó a tesztem aklkor nem kellene trárskeresőkön lennem, a nők maguktól jönnének hozzám. És a "rossz"-at ez a teszt le is bontotta összetevőkre.
2013. ápr. 17. 20:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik kifejezetten "rossz" teszteredmény, inkább ismerkedés szempontjából kevésbé előnyös..
2013. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!