Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó az Elittárs.hu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó az Elittárs.hu személyiségtesztje?

Figyelt kérdés
Kijött rajta nekem hogy: nem barátságos, elhatárolódik az emberi kapcsolatoktól. Ha ez igaz ez sok mindent megmagyaráz...

2013. ápr. 14. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
átverés
2013. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Óriási hülyeség. Nekem olyan tulajdonságok jöttek ki,amik egyáltalán nem jellemeznek.
2013. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de elnézve az oldal agresszív pénzhajhászását, aki oda regisztrál az 1. nem érdemli meg a diplomáját, mert tuti gyökér

2. töketlen/fapina vagy sznob, hogy "csak hozzáhasonlóval" ismerkedik.

Én kíváncsiságból felmentem (mivel van párom, és nem ismerkedési célból hanem a reklámja miatt kíváncsi lettem), eltöltöttem 15 percet, lejött, hogy van jó pár kamu nő, tán pasi is, és majdnem minden szolgáltatásért ami megkönnyítené keresést fizetni kell előbb vagy utóbb.

Egy egyedülálló, reménykedő ember tán képes és fizet és bízik benne, de szerintem messzire kerüljétek el.

Jó személyiségtesztet akarsz?

Ezt használd inkább, ez hiteles!

[link]

2013. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó, majd megcsinálom.
2013. ápr. 14. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:
#5 kérlek védd még tovább az oldalt, ha már diplomás elit létedre bedőltél
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Van egy elit az elit fölött is. 2 másodperc alatt láttám át a trükkjüket: Nem csináltak oldalt csak lemásoltak egy UK site-ot. Ha meg azon kiakadsz hogy az üzletemberek, marketingesek gátlástalanok akkor neked az egyházi mártír vonalat javaslom...
2013. ápr. 14. 21:14
 7/18 anonim ***** válasza:
#7 zseniális
2013. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Nem arról van szó,hogy elfogultan nézem-e magam, de azt azért megtudom állapítani,hogy ha mondjuk azt mondják rám,hogy türelmes vagyok, akkor az nem igaz. Ilyen egyértelmű dolgokat azért csak képes vagyok megállapítani magamról..

Nem társkeresés céljából regisztráltam, hanem csak kíváncsi voltam, de szerintem fél órát sem töltöttem el az oldalon..

2013. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor is ilyen felszines vagy amikor autót veszel? :o)
2013. ápr. 14. 21:25
 10/18 anonim ***** válasza:

Amikor autót veszek? Igen,akkor is..

Köszönöm a kedves bókokat :D

2013. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!