Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hahahaha Elittárs? Ez miez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahahaha Elittárs? Ez miez? Csak nekem vicces?

Figyelt kérdés
párkereső, elittárs
2013. jan. 11. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Politikusoknak fenntartva. Már azért is fizetned kell, hogy mások fényképeit lásd. Ígéretes kis oldal!
2013. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
párkereső olyan embereknek, akiknek a havi jövedelme 600.000ft felett van
2013. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
polgárpukkasztás.
2013. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Elég nagy hülyeség :D
2013. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2013. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
miért hülyeség? köztudottan amiért fizetsz azt komolyan veszed! az ingyenes oldalak tele vannak unatkozó csajokkal akik csak hobbiból vannak fenn. ha valaki nem akar fizetni pár ezer forint havi szinten egy ilyen jellegű szolgáltatásért az ne használja. a fizetéssel szelektálnak.
2013. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehúzzák az elkeseredett embereket. Gusztustalan üzlet.
2013. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Nekem ez nem olyan borzalmas.


A sima társkeresőkön sorra kaptam a b*sználak és társai üzeneteket. Hát köszönöm, ebből nem kérek többé.


Nem fogok regisztrálni, mert van párom, de akkor is. Szerintem ez még mindig jobb.

2013. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is röhögtem mikor megláttam. Már a neve!
2013. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezen én is megrökönyödtem. Bár aki ennyire hülye, hogy ő csakis diplomás pénzes párt akar magának, mert akinek nem többszázezres a fizuja meg nincs diplomája, az biztos igénytelen és síkhülye, az perkálja is ki a díjat erre a hülyeségre...


(egyébként nekem is lesz diplomám, nem a diploma ellen beszéltem, hanem az ellen, hogy vki kizárja a diploma nélkülieket alapból párválasztáskor...)

2013. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!