Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hahahaha Elittárs? Ez miez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahahaha Elittárs? Ez miez? Csak nekem vicces?

Figyelt kérdés
párkereső, elittárs
2013. jan. 11. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem zártam ki őket soha, de jobban örültem, hogy diplomás a párom és nem azért, mert én olyan húde beképzelt vagyok, hanem mert előbb utóbb ez feszültségforrás lesz. Azzal jön majd, hogy "persze,mert te diplomás vagy".

Nekem erre nincs szükségem.

2013. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőzöm, a napokban rámírt egy jogi doktor. Elkérte a privát elérhetőségem, beszélgettünk kicsit. Áradozott a külsőmről, bókolt folyamatosan, mindenről kérdezett. Elsőre kivánhat nő ennél többet? Na, a nagy lelkesedés csak addig tartott, amíg ki nem derült, hogy csak egy közalkalmazott vagyok! Rögtön befejezte a csacsogást, hogy bocsi most mennie kell, de majd keres! Ennek két hete, azóta nem jelentkezett!

Na, szerintem az ilyen sznoboknak szól ez az "elittárs"!!!

2013. jan. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hahahahah utolsó jót nevettem :D hát ott számít a pénz,vagy csak az? de nem is ez a lényeg hanem az a csodálatos elképzelés miszerint húzzuk le az embereket pénzről a társkereső oldalunkkal.Erre valaki közli, hát de nem fizetnek sokat mert csórók...Mire egy lángelme bekiabálhatott : akkor csináljunk gazdagoknak társkeresőt..így született :D
2013. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es örülj neki, hogy kiderült legalább mekkora paraszt.:)
2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hmm...sok igazságot írtatok,pl hogy ha fizetős,akkor komolyan veszik az emberek és nem regisztrál boldog boldogtalan csak poénból. Az is oké,hogy ha valaki diplomás akkor elvárja,h a párja is olyan legyen(mondjuk én ezzel nem teljesen értek egyet,de van akinek ez fontos). Mindegy, lehet,h jó ez az oldal, nem akarom kritizálni engem amúgy se érint,mármint sose szoktam társkereső oldalakra regisztrálni, csak tényleg rohadt vicces volt ahogy reklámozták a tévében. :DD
2013. jan. 12. 14:47
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha elitek vagyunk elitek, ha kell magasabb rendűek.

Tegnap a hírekben volt, hogy egy focista beszabadult a bölcsész karra és alpári stílusban mondogatta nekik, hogy törölgessék a s*ggüket a diplomával. Köszönöm, én távol szeretnék maradni ezektől az állatfajtáktól itt a társkeresőn is. Ha tehetném az utcán és a boltokban még látni sem akarom őket. Ha ez felsőbbrendűség, akkor legyen.


Én azt hiányoltam, hogy a kitöltött kérdéseket nem osztják meg a jó néppel. Nem látom, hogy egyes lányok milyen válaszokat adtak. Így láthatnám milyenek is valójában. A gyerekek száma sem látszik, meg hogy valaki kövér vagy túlsúlyos.

És még az a rossz, hogy nem lehet több levelet küldeni. Azon rágtam be, amikor közölték, mert én befizettem, hogy akinek írok és nem fizetett, az nem tudja elolvasni amit írok. Tehát írogattam, mint Marci hevesen a világűrbe.

Tehát aki nem fizet, ne is legyen ezen az oldalon! Ez a véleményem. Milyen elit az, akinek nincs pénze fizetni. Húzzon a retkesbe.

2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!