Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KÍváncsi vagy, hogyan töröld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÍváncsi vagy, hogyan töröld az Elittárs regisztrációdat?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam én is erre a finoman szólva is inkorrekt,csaló oldalra.Több levelet is Írtam a megadott email cÍmre de persze semmi változás nem történt.

Aztán gondoltam egyet és megváltoztattam az oldalon lévő profilomat egy kicsit.Ahova csak tudtam beÍrtam,hogy "Ezek csalók,ne fizess elő a vip tagságra!"

Én az összes lehetséges helyre beÍrtam ezt,aztán még Írtam nekik egymás után kb 20 emailt,hogy szüntessék meg a regisztrációmat.Néhány percel később már törölték is a regisztrációmat.


Ezt a módszert hÍrdessétek mint az igét!!!



2013. febr. 9. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Lesz@rom az egészet.
2013. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nincs szükségem ilyen oldalakra ;)
2013. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem ismerem az oldalt, de érdekelne ezek után, hogy fizetős legalább?
2013. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs,de alapjáraton hülye aki elhitte.
2013. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az akit átvertek biztos nem szarja le,hogy havonta 1490ft-ot levesznek a számlájáról úgy,hogy már rég megtalálta az igazit vagy csak egyszerűen már nem tart igényt az oldal szolgáltatásaira.

Azt hiszem nincs is olyan társkereső oldal Magyarországon ami ne lenne fizetős,élükön a legnagyobbal a Randivonallal.

Tehát egyáltalán nem hülye aki kifizette ezt az összeget,hiszen minden ilyen és ehhez hasonló szolgáltatásért fizetni kell.

A baj csak ott van,hogy nem lehet lemondani a fizetős szolgáltatást,ill.nem lehet törölni a regisztrációt.

Na ez viszont már példa nélküli CSALÁS!

2013. febr. 9. 15:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a fenének fizettél elő ilyen ganéságra? Már az elején lerít az oldalról, hogy átverés. Fényképet nem lehet látni a másikról, ha nem fizetsz elő. Nem tudom mire számítottál.
2013. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A múlton keseregni már felesleges.Az ok amiért Írtam ide,hogy segÍtséget nyújtsak a sorstársaimnak.
2013. febr. 9. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudom miért van ennyi szerencsétlen, rossz indulatú ember itt, hogy mérges erre a társkeresőre.

A mai világban divat lett ócsárolni mindent és égetni.

Én előfizettem, pár napja írtam egy sms-t hogy bontom a szerződést. Visszaírtak, hogy rendben. Ügy elintézve.

Nem értem, mi a baj.

2013. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 cassini válasza:
41%

Az Ön ELITTÁRS adatlapja törlésre került

Kedves ELITTÁRS tagunk!

Ezúton igazoljuk, hogy az Ön ELITTÁRS tagsága megszűnt - rövidesen az összes adata törlésre kerül.

Sajnálattal vettük tudomásul, hogy a tagsága megszüntetése mellett döntött.


Megtalálta a társát az ELITTÁRS oldalon? Ossza meg velünk sikertörténetét a sikertortenetek@elittars.hu e-mail címen!


Egyéb okokból törölte az adatlapját? Küldje el az javaslatait az oldal fejlesztésére a visszajelzes@elittars.hu e-mail címre!


Üdvözlettel:

Az ELITTÁRS csapata

2013. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Én simán töröltem magam. Írtam egy mailt, 2 nap múlva válaszoltak..
2013. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!